Zavrieť

Porady

Aktualizácia zaručeného elektronického podpisu v aplikácií e-DANE

Ahojte Poraďáci,

chcem si som sa Vás opýtať či nemáte skúsenosť s aktualizovaním zaručeného elektronického podpisu v aplikácií e-Dane, nakoľko platnosť pôvodného ZEP-u sa mi končí 31.1.2014, tak som si 3 týždne dopredu zakúpil jeho aktualizáciu a teraz, keď chcem podávať DPH cez e-Dane, tak mi na tú novú aktualizáciu (ktorú mám už v PC nainštalovanú) vyhadzuje "neexistujúci cerfitikát" . vopred vďaka za akúkoľvek pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    neviem, na ktorej strane toho 36-stranového manuálu k el. komunikácii som čítala (dokonca je to tam 2-krát na rôznych stranách napísané), že ak vyprší platnosť starému ZEP-u "nový" treba opätovne "aktualizovať" a to tým, že sa treba prihlásiť na www.financnasprava.sk cez ten nový ZEP a potom už pôjdu aj eDane.
    srska áno

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    internet explorer: možnosti internetu/obsah/certifikáty - ak ho tam nemáš, treba importovať.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nika.sum ja som to robila v novembri, vtedy som musela aj na portali drsr.sk aktualizovat, teraz je to uplne nova stranka, tak neviem kde a ako...
    srska to bolo priradenie certifikátu k id. teraz sa to robí online pri prihlasovaní so zep.
    nika.sum aha, dakujem, tak to budem mat jednoduchsie snad v novembri :-). Ja sa totiz desim kazdej takejto "akcie"...
    tictac7 ...do novembra ešte bude zmieeeen :-)
    nika.sum jaj, ved to.....
      zbaliť

    Aktualizácia zaručeného elektronického podpisu v aplikácií e-DANE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.