Zavrieť

Porady

Konrtólny výkaz v praxi

Bude sa kontrólny výkaz DPH odosielať cez E-dane, alebo len cez stránku fin. správy? A kde si ho vytlačím, keď budem podávať priznanie DPH, aby som ho založila?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tlačba - v edane alebo na webe fssr
    Naposledy upravil srska : 24.01.14 at 12:15
    print_kvdph.jpg  
    print_dpdph01.jpg  
    print_dpdph02.png  
    print_dpdph03.jpg  
    1/1

    karendál je offline (nepripojený) karendál

    karendál
    No mne sa napr. nedá vytlačiť DPH cez fin.portál. Jednoducho mi vyskočí prázdne pdf a koniec. Cez eDane to ide. Neviem čo bude neskôr, keď toho bude viac.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuzka406 No ja to v E-daniach nevidím..Alebo treba nainštalovať novú verziu???
    srska otázka bola či sa bude dať vytlačiť.
    srska čo je prázdne pdf? vytlačiť sa tlačivo dá (pozri obr v príspevku)aj na fssr. druhá vec je, že nie je ešte v katalógu el. formulárov
    karendál Ja som len podotkla, že DPH priznanie sa mi nedalo vytlačiť cez fssr, lebo keď som dala tlačiť už vyplnené, tak vybehol prázdny PDF formulár. Mala som z toho nervy na dve hodiny. Tak som to potom podala a vytlačila cez eDane.
    srska no, to vytlačenie dp dph cez fssr sa robí tak, že najprv sa uloží súbor v zip formáte na pc, potom sa rozbalí a treba otvoriť ten, ktorý má príponu fdf
    karendál Veď toto! Postup čiatelný, ale nejde to. Celá firma nad tým stála a výsledok 0 bodov.
    srska no, vyskúšam a dám vedieť :-))
    karendál Asi niečo medzi nebom a zemou.
    srska všetko ide - pozri obr print_dpdph01 - 03 . skôr je dačo v pc alebo medzi stoličkou a pc :-))
      zbaliť

    Konrtólny výkaz v praxi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.