Zavrieť

Porady

Aku biolampu? Skusenosti prosim, nie dealeri....

Kto vie poradit, aku biolampu kupit? Mamka bude oslavovat 80-tku a chceme jej ju kupit, pouzivala by sa hlavne na bolesti klbov.. Podmienkou je kvalita a rozumna cena. Zatial mam vo finale cesku Biostimul a tusim madarsku Medilight, Zepter je urcite fajn, ale pre mna moc draha....A este - ma niekto skusenost aj s liecenim depresie biolampou?
Naposledy upravil Micuke : 26.01.14 at 11:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lujza.j kuk aj tu ešte nejaké témy.....
    http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...-8&q=bio+lampa
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Micuke dakujem za info, na vacsine tych stranok som uz bola, najlepsie by mi pomohol ten, kto ma osobnu skusenost - najlepsie s liecenim depresie biolampou, ci to skutocne pomohlo....
    arizona O lieceni depresie biloampou som este nepocula.Myslim, ze je to skor na ine ochorenia. Ked si das do vyhladavaca Porady "biolampa", najdes vela prispevkov a osobnych skusenosti.
    Micuke praveze sa proklamuju aj liecebne ucinky na depresiu, preto som chcela od niekoho osobne skusenosti
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    počul som už kadečo, ale o liečbe depresie biolampou, to je fakt novinka. ak je to informácia od dealera, výrobcu, tak to má obrovskú výpovednú hodnotu... na depresiu predsa pomáha detoxipan
    Tweety Možno niečo na tom bude.http://www.terapiasvetlom.sk/sezonne-poruchy-a-depresie

    Aku biolampu? Skusenosti prosim, nie dealeri....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.