Zavrieť

Porady

zle polozena parozabrana

caute,
dali mi zle parozabranu, teda po izbach ju pekne poolepovali ale na stenu ju nenalepili. cize je po krajoch netesna.
mozem teraz ponad kliestiny povyberat sklenu vatu a parozabranu olepit o kliestiny? pretoze obklady uz nechcem trhat!
alebo ma napadlo po okrajoch nastriekat vacsie mnozstvo pur peny.
dakujem za rady.
alltracboy chcelo by to fotky. Asi nemam dost skusenosti ako kolegovci co tu radia, ale z toho popisu osobne nemam predstavu o co ide. Parozabrane sa pripisuje niekedy az moc dolezitosti, ale su chyby ktore mozu robit problemy. Napriklad vcera som cital na stranke predajcu parozabrany, ze niekolko milimetrova spara moze znicit izolaciu a krov.. to je blbost ako mraky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nechcem to zľahčovať ale malé trhliny alebo také netesnosti ako popisujete nie sú závada skrz ktorú by ste mali trhať alebo opravovať.By som počkal či bude v týchto miestach tvoriť kondenz.Až potom opravovať.
    alltracboy podla mna sa kondenz vobec nemusi prejavit v mieste trhliny. Skor by som pozeral na celkovu skladbu systemu a hlavne moznost odverania smerom do exterieru.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    tou penou by to šlo, treba ale najprv posledovať tvorbu kondenzátu na pôjde ako vraví kolega.

    maroš22 je offline (nepripojený) maroš22

    maroš22
    aj malé trhliny a netesnosti sú závada a to dosť podstatná! Ale ku Vašej otázke. Parozábranu v spodnej časti môžete nalepiť na klieštiny. Pur pena môže byť agresívna voči parozábrane (rozleptanie parozábrany).
    lapejko nehrozí aby pena rozleptala fóliu!

    zle polozena parozabrana

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.