Zavrieť

Porady

Tlačivo DP k dani z príjmov PO e dane

Chcem sa vás spýtať, či vám ukazuje v e dane v daňových dokumentov-daň z príjmu PO za obdobie /2013/? lebo mne ukazuje tam iba dokumenty/2011,2012/ a na rok 2013 by malo byť nové tlačivo MF/20231/2013-721. treba azda stiahnuť nejakú novšiu verziu e dane? ja že to robí automaticky sa ked otvoríme si e dane a sťahuje "update" z finančnej správy
3 komentárov     zbaliť
kn-alka .... sľubujú, že tlačivá budú až v polovici februára.
kn-alka a na stránkach FRSR je tento oznam:
Oznam o nedostupnosti elektronického formulára

Vybraná verzia elektronického formulára nie je aktuálne k dispozícii. Pracujeme na tom, aby bol čo najskôr zaradený do katalógu elektronických formulárov. Ospravedlňujeme sa Vám týmto za vzniknuté komplikácie v komunikácii s finančnou správou.
Chrusťa aha, dakujem ti kn-alka, nezachytila som to info a ja že, si spravím jedno DP na jednu firmu nech môžem prejsť k iným firmám a kuknime. Dan. správa ako vždy špí a nechá to na poslednú chvíľu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    etš nemajú žiadne nové tlačivá zapracované - takže treba čakať. a Myslím, že v eDaniach ani mať nebudú - bude sa to len cez stránku FS dať vypísať. Môj názor. Dedukujem aj podľa toho, že aj dnes keď na stránke FS ideš podať DPH, už Ťa "nehodí" na eDane, ale rovno tam Ti formulár otvorí.
    kn-alka na stránky FS ťa už v žiadnom dokumente nehodí na e-dane. Ale z e-dane stiahnutej do PC sa dajú tiež posielať dokumenty.... teda aspoň zatiaľ.
    Chrusťa ja to aj takto robím, že mám nainštalované e dane v PC a takto aj vyplnam, vkladám a odosielam dokumenty.

    Tlačivo DP k dani z príjmov PO e dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.