Zavrieť

Porady

Eurovolby 2014

Ako si myslite ze dopadnu eurovolby? kto ma sancu uspiet a kto nie?

P.S. podla coho sa budete rozhodovat pri voleni zastupcov do EU parlamentu?
Podla stranickej prislusnosti alebo odbornosti a schopnosti zastavat tento post??
Naposledy upravil Olehle : 02.02.14 at 10:37
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No najskôr niekto z kandidátov má šancu. Iní asi ťažko.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

...vyťáhnem vešteckú guľu a poviííím :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

2 0
Olehle Olehle

Olehle je offline (nepripojený) Olehle

podla mojho nazoru by sa mal dostat do EU uz konecne ODBORNIK ktory sa rozumie problematike a nie len stranicky kandidat...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Olehle
podla mojho nazoru by sa mal dostat do EU uz konecne ODBORNIK ktory sa rozumie problematike a nie len stranicky kandidat...
Otázka je, čo je to odborník? Pretože sú odborníci a "odborníci", ktorí sa rozumejú a "rozumejú" problematike. Tu na Slovensku máme veľa odborníkov, ale ešte viac "odborníkov".......
0 0
Olehle Olehle

Olehle je offline (nepripojený) Olehle

jasne.. myslel som odbornikov ktori sa rozumeju problematike a nesedia tam len ze ich tam niekto poslal...
kto by to podla vas mohol byt??? dufam ze sa zhodneme...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Olehle
jasne.. myslel som odbornikov ktori sa rozumeju problematike a nesedia tam len ze ich tam niekto poslal...
kto by to podla vas mohol byt??? dufam ze sa zhodneme...
Kto by to mohol byť? No predsa je kopec vhodných ľudí, ktorí ale nekandidujú z rôznych dôvodov.
0 0
Olehle Olehle

Olehle je offline (nepripojený) Olehle

myslim samozrejme kandidatov ktori kandiduju
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Olehle
myslim samozrejme kandidatov ktori kandiduju


Pokiaľ kandidujú - tak len s "požehnaním" mocipánov. A potom už nebudú pôsobiť odborne, ale podľa pokynov tých, ktorí ich tam dostali.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Olehle
myslim samozrejme kandidatov ktori kandiduju
No tí sú jeden za osemnásť a druhý bez dvoch za dvadsať.
Normálny človek sa tam netlačí.
0 0
Kapitols Kapitols

Kapitols je offline (nepripojený) Kapitols

to je mozno dovod preco to tam vyzera ako to vyzera.Stale tie iste tvare len v inom kabate.Chcelo by to naozaj uz niekoho,kto sa tam nejde len na par rokov zasit a uzivat si ten kralovsky plat
0 0
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

ja sa rozhodnem az na zaklade zverejnenych kandidatur.Nemyslim,ze bude nejaka extra velka ucast,ludia uz dost rezignovali na tieto volby,ani ja sam nemam pocit,ze v eu by sa nieco mohlo zmenit k lepsiemu na zaklade volieb do EP
1 0
Cerrick Cerrick

Cerrick je offline (nepripojený) Cerrick

@Kapitols @Sitak ja som nasiel nove tvare... ale sam neviem o co presne ide )
0 0
Ewikk Ewikk

Ewikk je offline (nepripojený) Ewikk

ake nove tvare?? no ja si tiez myslim ze by uz bolo dobre keby sa zmeni komunikacia co sa tyka Europskej Unie a Slovenska... ludia EU vnimaju povrchne a to konkretne ze je to daleko a aj tak male Slovensko nic nezmeni.. ale som presvedcena ze keby sa urobili radikalne zmeny tak by sme to pocitili...
0 0
Cerrick Cerrick

Cerrick je offline (nepripojený) Cerrick

clanok je sice starsi ale kazdopadne vznikla nejaka nova politicka strana TIP...
ked chcete vediet viac davam pre istotu aj link

http://www.webnoviny.sk/slovensko/vz...26-clanok.html
1 0
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

no kazdopadne zaujimavee konkretne "Slušnosť, tolerancia a kompromis sú základné hodnoty, na ktorých chce budovať svoj program vznikajúca stredopravá liberálna politická strana TIP – Tvoríme inú politiku." - ak by sa im podarilo dodrzat taj by sme sa KONECNE dockali ZMENY!!!! stare tvare uz fakt nikoho nebavia....
0 0
Ewikk Ewikk

Ewikk je offline (nepripojený) Ewikk

nooo pozerala som si ich a v celku sa mi velmi paci ich vysvetlenie nazvu TIP - TVORIME INU POLITIKU drzim im palce konecne sa aj ja dockam a poviem prvykrat volit do EU. Zatial nema nikto tak presvedcenu filozofiu a verim ze buducnost mozu zachranit jedine mladi ludia ktori sa odhodlaju bojovat za ludi na Slovensku
0 0
Olehle Olehle

Olehle je offline (nepripojený) Olehle

asi prvy krat v zivote vidim ze nejaka strana dava moznost mladym ludom bojovat o lepsie podmienky na Slovensku.. tymto si ma najviac ziskali...
http://www.strana-tip.sk/eurovolby/
studoval som trochu ich stranku a dost sa mi paci.. konecne niekto ide s niecim novym do boja o mandat
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Olehle
asi prvy krat v zivote vidim ze nejaka strana dava moznost mladym ludom bojovat o lepsie podmienky na Slovensku.. tymto si ma najviac ziskali...
http://www.strana-tip.sk/eurovolby/
studoval som trochu ich stranku a dost sa mi paci.. konecne niekto ide s niecim novym do boja o mandat
Jedna vec je ist s niecim pred volicov a potom nasledujuce ciny! A tie sa nikdy nezhodovali u nikoho! Takze u tychto to bude to iste! Jednoducho v politike ide skor o svoje osobne zaujmy, to je hlavna motivacia! Ale suhlasim, ze uz by v eu parlamente nemuseli sediet tety a ujovia...
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

suhlasim aj s Olehle aj s erik555
urcite treba vymenit tvare v EU ako aj na Slovensku!!!
zas na druhu stranu ak su to mladi ambiciozni ludia a presadia to co maju v programe tak si zabezpecia dlhodobost v politike... tot moj nazor
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať