Zavrieť

Porady

Eurovolby 2014

Ako si myslite ze dopadnu eurovolby? kto ma sancu uspiet a kto nie?

P.S. podla coho sa budete rozhodovat pri voleni zastupcov do EU parlamentu?
Podla stranickej prislusnosti alebo odbornosti a schopnosti zastavat tento post??
Naposledy upravil Olehle : 02.02.14 at 10:37
Usporiadat
Kapitols Kapitols

Kapitols je offline (nepripojený) Kapitols

cital som na nete ze podla ich volebneho programu su za legalizaciu partnerstiev... tymto si ma moc neziskaju... ale zas je pravda ze tato tema je velka tema aj v europskej unii..
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

Kapitols
cital som na nete ze podla ich volebneho programu su za legalizaciu partnerstiev... tymto si ma moc neziskaju... ale zas je pravda ze tato tema je velka tema aj v europskej unii..
no uz mi chybali tie partnerstva... podla mna je to kazdeho osobna vec ked im to nevadi a nehnusi.... tak premna zamna nech ziju aj so zirafami a hrochmi!
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

Foxcon
ja ked budem niekoho volit tak len niekoho z pravice... ta vcerajsia nedovera a odvolavanie a vyspech lavicovej strany mi uz lezie na nervi!!!!
taky tak tu stolicku veru mohla hodit aspon by bola zabava no lavica ma vacsinu a moze si dnes robit zo slovenskom co len chce... aj ked je ta demokracia
0 0
Kapitols Kapitols

Kapitols je offline (nepripojený) Kapitols

ved to je jasne skor ci neskor aj Slovensko bude drzat trend s EU ohladom legalizovania partnerstiev... vacsina krajin uz zavadzaju a podporuju partnerstva... budeme sa musiet prisposobit a zit s tym komu sa to nepaci
0 0
Kapitols Kapitols

Kapitols je offline (nepripojený) Kapitols

Olehle
Natalka45
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/
ked to tak sledujem strana TIP je jedina politicka strana, ktora ma samych mladych ludi
http://strana-tip.sk/eurovolby/
to akoze oni dava moznost kazdemu dostat sa do parlamentu podla hlasov??
0 0
Natalka45 Natalka45

Natalka45 je offline (nepripojený) Natalka45

ludia su vselijaki aj tak budu spolu zit tak je to jedno ci uz budu registrovane partnerstva alebo nie... vsetci z toho robia velku otazku a velke "halo" koli administrativnej formalite... je demokracia ludia aj tak budu zit ako chcu ci to bude niekde napisane v zakone alebo nie.. takze nevidim problem byt za legalizovanie partnerstiev
0 0
Natalka45 Natalka45

Natalka45 je offline (nepripojený) Natalka45

Kapitols
Olehle
Natalka45
@ErickC comu nerozumies??? tato strana TIP je novacik v politike staci si pozriet ich stranku a zistis viac.. hm?? zvolili aj celkom dobry billboard ktory hovori (aspon podla mojho nazoru) o tom ze su to vsetci uspesni MLADI ludia ktori sa uz asi nemozu pozerat na momentalnu politicku situaciu a chcu robit politiku INAK.... ak by si nahodou nevedel najst ich stranku tak nech sa paci http://strana-tip.sk/
ked to tak sledujem strana TIP je jedina politicka strana, ktora ma samych mladych ludi
http://strana-tip.sk/eurovolby/
to akoze oni dava moznost kazdemu dostat sa do parlamentu podla hlasov??
ved si precitaj... neviem presne ako to funguje ale na ich stranke to najdes :p
0 0
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

moze sa tam prihlasit ktokolvek a podla hlasov sa sutazi... vidim to prvy krat urobit takuto verejnu vyzvu.. vacsinou strany na Slovensku si hrabu pre seba a nikoho ineho k sebe nepustia a do EU parlementu to same... a poslanec v EP je ako na dialkovom ovladani...
0 0
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

@Natalka45 myslim si ze registrovane partnerstva nie su dolezite, aj tak v buducnosti budu zavedene, dolezitejsie veci su body volebneho programu (ak sa dodrzia a nie len rozpravaju pred volbami) ktore defakto chcu zmenit a tym padom aj existencne problemy na Slovensku
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

3 0
Infini Infini

Infini je offline (nepripojený) Infini

obzvlast dobre Tweety na zaplakanie dnesni europoslanci... len bez tych sluchatiek by si ani nepipli chce to zmenu... strasne sa rehocem na tom obrazku
0 0
Infini Infini

Infini je offline (nepripojený) Infini

REGISTROVANE PARTNERSTVA skor ci neskor BUDU.. tak ako je Slovensko napojene na Nemecku ekonomiku a robi vsetko preto aby sa jej darilo tak aj podpise legalizovane partnerstva! takze ma ani neprekvapuje ze strana TIP je za to
0 0
Infini Infini

Infini je offline (nepripojený) Infini

Natalka45
ludia su vselijaki aj tak budu spolu zit tak je to jedno ci uz budu registrovane partnerstva alebo nie... vsetci z toho robia velku otazku a velke "halo" koli administrativnej formalite... je demokracia ludia aj tak budu zit ako chcu ci to bude niekde napisane v zakone alebo nie.. takze nevidim problem byt za legalizovanie partnerstiev
ci sa nam to paci alebo nie proste to tak raz bude
1 0
ErickC ErickC

ErickC je offline (nepripojený) ErickC

som kto som...
su to mladi ludia takze realne maju predstavu o existencnych problemoch v SR a tym padom mozno budu vediet efektivnejsie vyriesit aktualne problemy
0 0
ErickC ErickC

ErickC je offline (nepripojený) ErickC

som kto som...
Tweety
ale SMUTNE
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ErickC
Tweety
ale SMUTNE
Nielen smutné, ale aj PRAVDIVÉ ........ stali sa z nich "nadľudia".... (žiaľ, aj z našich.....)
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

Infini
REGISTROVANE PARTNERSTVA skor ci neskor BUDU.. tak ako je Slovensko napojene na Nemecku ekonomiku a robi vsetko preto aby sa jej darilo tak aj podpise legalizovane partnerstva! takze ma ani neprekvapuje ze strana TIP je za to
jasne ruku na srdce keby som v politickej strane tak zato tiez volim... hlavne aby to bol narodny mier a nie idu dvaja po ulici a ostatni na nich zizaju jak by vidia fatamorganu.. v UK je to uplne bezna vec dokonca asi je ich tam najviac na m2 a nikto si z toho nic nerobi... nemozme byt konzervativni ako za totaca a nevediet z kade vychadza slnko
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

ErickC
Tweety
ale SMUTNE
asi sa prihlasim na tej stranke TIPU a ked vyhram tak hentu bandu zrujnujem
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla
strana tip heslo.png  
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Jeremy21
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla
Zaujimave, ako ta politika je tak velmi lakava. Preco asi?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať