Zavrieť

Porady

Eurovolby 2014

Ako si myslite ze dopadnu eurovolby? kto ma sancu uspiet a kto nie?

P.S. podla coho sa budete rozhodovat pri voleni zastupcov do EU parlamentu?
Podla stranickej prislusnosti alebo odbornosti a schopnosti zastavat tento post??
Naposledy upravil Olehle : 02.02.14 at 10:37
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Do politiky sa lezie pre lóve pre seba!!!....kde to funguje..."ked chces s nimi zit musis s nimi vyť....,....zabudol vol,ze telatom bol"...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som za omladinu všetkými desiatimi, ale 3 strany stačili nato, že ma nepresvedčili. Netušia o čo v politike ide, a už vôbec čo sa deje v EP. Ani čo je EÚ.
Nechcem ich tu všetkých podceňovať, ale nemám istotu, že sa uberajú správnou cestou.
Zaváňa to zatiaľ poriadnou amatérčinou.
Ale súhlasím s ich elánom.
Je však možné, že iba chcú prebrať štafetu po svojich predkoch. Čas ukáže.
Už boli na svete rôzne jugend partaje.
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

erik555
Jeremy21
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla
Zaujimave, ako ta politika je tak velmi lakava. Preco asi?
Primárky budú mať online
"Rozhodli sme sa postaviť kandidátku inak ako štandardné strany. Chceme zorganizovať online 'primárky', nazvali sme ich eurokasting, na ktorý sa môže prihlásiť každý. Kandidátka bude pozostávať z 13 členov, ktorí získajú najviac hlasov," povedala podpredsedníčka strany Ivana Augustinská.
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

Ale videli ste niekdy ze sa delia o miesta??? Thumb up
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

korela
Ja som za omladinu všetkými desiatimi, ale 3 strany stačili nato, že ma nepresvedčili. Netušia o čo v politike ide, a už vôbec čo sa deje v EP. Ani čo je EÚ.
Nechcem ich tu všetkých podceňovať, ale nemám istotu, že sa uberajú správnou cestou.
Zaváňa to zatiaľ poriadnou amatérčinou.
Ale súhlasím s ich elánom.
Je však možné, že iba chcú prebrať štafetu po svojich predkoch. Čas ukáže.
Už boli na svete rôzne jugend partaje.
Ja som tiez skor za mladych ved predsa mame k sebe blizsie ked su to mladi... Videl si ich volebny program?
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Jeremy21
Ja som tiez skor za mladych ved predsa mame k sebe blizsie ked su to mladi... Videl si ich volebny program?
Ach jaj...jedna vec je volebny program a druha ho vniest aj do zivota! Ked si mlady, tak chapem aj tvoj optimizmus O 20 rokov budes na politiku inak "cumiet"
0 0
Infini Infini

Infini je offline (nepripojený) Infini

erik555
Jeremy21
asi tam maju to kandidovanie pre hocikoho z tohoto vystizneho hesla
Zaujimave, ako ta politika je tak velmi lakava. Preco asi?
no minimalne ak sa ti nieco podari presadit a ukazes to ludom tak mozes drzat trend drzim palce teda strane TIP vydali sa na strastidlhu cestu ked si to nepokazia tak budu dobri
0 0
Foxcon Foxcon

Foxcon je offline (nepripojený) Foxcon

jnajaktualnejsi problem je to ze ani nevieme ako nasi politici tie problemy riesia a co vobec robia preto aby sa to zmenilo v Europskom parlamente!
0 0
Foxcon Foxcon

Foxcon je offline (nepripojený) Foxcon

Jeremy21
Ale videli ste niekdy ze sa delia o miesta??? Thumb up
konecne s tym niekto prisiel... je to sice novinka v politike ale aj tym si urcite najdu sympatizantov
0 0
Mirka.m Mirka.m

Mirka.m je offline (nepripojený) Mirka.m

myslim ze to je pravda pretoze sa uprimne priznam ze niekedy naozaj nemam absolutne ziadnu predstavu o tom co sa tam moze diat a co tam riesia...
0 0
Mirka.m Mirka.m

Mirka.m je offline (nepripojený) Mirka.m

erik555
Jeremy21
Ja som tiez skor za mladych ved predsa mame k sebe blizsie ked su to mladi... Videl si ich volebny program?
Ach jaj...jedna vec je volebny program a druha ho vniest aj do zivota! Ked si mlady, tak chapem aj tvoj optimizmus O 20 rokov budes na politiku inak "cumiet"
bohuzial ludia momentalne uz moc nedoveruju politikom vdaka skazenej minulosti... kto to chce napravit musu byt minimalne novy s cistou historiou ale hlavne dokazat svoje sluby!!!!
0 0
Cerrick Cerrick

Cerrick je offline (nepripojený) Cerrick

tak potom je pochopitelne ze politik moze obsadzovat viacej funkcii ked je v podstate vo funkcii vobec nic konkretne a podstatne neriesi. preto by sa v prvom rade malo zamedzit tomu aby niekto zastaval viacej funkcii alebo postov.
0 0
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

som si tiez vsimla ze zastupcovia SR v EU vobec nekomunikuju o svojej cinnosti, maju sa tam najlepsie nikto sa ich nic nepyta, na nic nemusia odpovedat a este ani nie su na Slovensku.. :/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj, ľudkovia! A vy to neviete? Veď oni sa držia starého známeho: Zatloukat! Zatloukat! A mluvení stříbro, mlčení zlato - preto majú také vysoké príjmy v €. Zatĺkajú a mlčia!
0 0
Doplet Doplet

Doplet je offline (nepripojený) Doplet

A prave oreto by sa s tym uz mohlo nieco spravit... Nech aj tie prijmy maju ale nech dokladne reprezentuju SR a nech predkladaju navrhy na zlepsenie situacie v SR!! Stare politicke tvare treba najrychjesie vymenit
0 0
Ericka12 Ericka12

Ericka12 je offline (nepripojený) Ericka12

Doplet
A prave oreto by sa s tym uz mohlo nieco spravit... Nech aj tie prijmy maju ale nech dokladne reprezentuju SR a nech predkladaju navrhy na zlepsenie situacie v SR!! Stare politicke tvare treba najrychjesie vymenit
lidi ved je logicke ze je NIZKA UCAST NA HLASOVANIACH ked sa politik nezucastnuje na hlasovaniach z toho dovodu ze riesi veci tykajuce sa inej funkcie a to je podla mna najvacsi kamen urazu a preto by sa to malo JEDNOZNACNE ZRUSIT
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Doplet
A prave oreto by sa s tym uz mohlo nieco spravit... Nech aj tie prijmy maju ale nech dokladne reprezentuju SR a nech predkladaju navrhy na zlepsenie situacie v SR!! Stare politicke tvare treba najrychjesie vymenit
...veľa by si od nich chcel........ od roboty sa nepretrhnú.......
0 0
jakub86 jakub86

jakub86 je offline (nepripojený) jakub86

Mna zaujali, prestudoval som si ich stranku, tu: http://strana-tip.sk/roadshow/ , som si nasiel kedy budu v "mojom" meste a bol sa utvrdit vo svojom dojme. Odporucam bola to prijemna debata.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A rýchlo si našiel poradu a prišiel nám to zvestovať...nepotrebuješ poradiť s daňovým priznaním?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jakub86
Mna zaujali, prestudoval som si ich stranku, tu: http://strana-tip.sk/roadshow/ , som si nasiel kedy budu v "mojom" meste a bol sa utvrdit vo svojom dojme. Odporucam bola to prijemna debata.
Našťastie - ku nám asi neprídu..... a takéto oné nemusím......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať