Zavrieť

Porady

Dá sa Vám otvoriť pôvodná verzia eDane ?

Po kliknutí na ikonu eDane sa objaví tabuľka s upozornením na novú verziu inštalácie ale aj upozornenie na zabezpečenie a výstrahy, Po kliknutí NEINSTALOVAŤ, sú eDane nefunkčné. Je teda bezpečná INSTALÁCIA, skúsil to už niekto instalovať touto cestou ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Nechaj nainštlovať aktualizáciu, preinštaluje sa ti to automaticky. Nepracuj so starou verziou - môžu ti tam vzniknúť nekompatibility a zbytočne môžu nastať komplikácie.
    Ja som tiež robil v januári ponúknutú aktualizáciu, všetko prebehlo v poriadku.
    Centrum Ďakujem za radu, zneistili ma tie výstrahy, ale idem teda skúsiť, je pravda, že ponuka bola už celý január o novej verzii, vždy som to "preskočila" a šlo to ďalej, až doteraz.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KEJKA tie vraj už nenahodia - pôjdeme cez ich portál
    command Milujem drsr mali by to cele zavriet doteraz som si vzdy robil cez edane danove teraz zase budem musiet pocitat.
    KEJKA nie, ja som vyskúšala DMV, a dá sa to rovnako načítať - súbor.xml
    verím, že aj DP DPPO, DPFO bude dopočítavať sumy, akurát si budem zasa pracne zvykať na novú vizáž......
    Centrum A všetky zmeny a "novoty" prekvapia práve v tomto hektickom čase . No čo už , ale sankcie sú pripravené vopred.
    KEJKA presne tak, to nám robia asi naschvál.
    Badko ani mne sa dnes nedalo nič poslat išla som cez ich portál
    ivetaf ale ešte ani tam nie sú neviem kedy ich chcú na portál dať, len nás zdržujú
    command ze vraj v druhej polovici februara alebo tak nejak budu doplnene ale to je asi len ich odhad ja to odhadujem tak na konci marca kedy uz treba odovzdat DP. Hlavne ze to stoji miliony
    Mirkaska môžem sa opýtať, čo to presne znamená cez portál? kde to presne na ich stránke nájdem? chcem len urobiť DP pre manžela a kamaráta. vzdy som zvykla cez edane vyplniť a vytlačiť. vdaka
      zbaliť

    Dá sa Vám otvoriť pôvodná verzia eDane ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.