Zavrieť

Porady

Socialny fond

Ako sa vlastne uctuje socialny fond v JU? 441T tvorba, alebo 527? A cerpanie? ja som uz z toho lista. Podnikatel len tento rok zacal cerpat a ja som to uz zabudla. Dakujem Nemozem sa k tomu nikde dopatrat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    V jednoduchom uctovnictve nepouzivas predsa ucty z podvojneho uctovnictva. Tak Ťa teda zaujíma jednoduché účtovníctvo alebo podvojné?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    buzirka
    Ako sa vlastne uctuje socialny fond v JU? 441T tvorba, alebo 527? A cerpanie? ja som uz z toho lista. Podnikatel len tento rok zacal cerpat a ja som to uz zabudla. Dakujem Nemozem sa k tomu nikde dopatrat
    Si v téme JU, tak ako? PU, alebo JU?

    buzirka je offline (nepripojený) buzirka

    buzirka
    problem je, ze pouzivam program, do ktoreho zadavam ucty. napriklad nakup
    materialu 501/211

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    buzirka
    problem je, ze pouzivam program, do ktoreho zadavam ucty. napriklad nakup
    materialu 501/211

    Ak vedieš jednoduché účtovníctvo, tak potom máš zlý program.
    Ale ak SZČO účtuje v podvojnom účtovníctve, tak máš dobrý program. Len už povedz o ktoré účtovníctvo sa jedná.

    buzirka je offline (nepripojený) buzirka

    buzirka
    program je dobry. ma len taku filozofiu ze jednotlive uctovne pripady prebiehaju cez ucty, ktore maju charakteristiku penazneho dennika JU. cize kam sa u vas zapise material? u mna na ucet 501. Pokial ide o socialny fond, skor potrebujem vediet aka je filozofia. niekde pripudnu hodnoty inde ubudnu

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    buzirka
    program je dobry. ma len taku filozofiu ze jednotlive uctovne pripady prebiehaju cez ucty, ktore maju charakteristiku penazneho dennika JU. cize kam sa u vas zapise material? u mna na ucet 501. Pokial ide o socialny fond, skor potrebujem vediet aka je filozofia. niekde pripudnu hodnoty inde ubudnu
    Prídel z miezd do SF 527/472, čerpanie napr. 472/213.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    To aj také programy existujú? To aby človek, čo vedie len jednoduché účtovníctvo ovládal aj podvojné.

    buzirka je offline (nepripojený) buzirka

    buzirka
    autor je moj manzel. Inak je to dobry program a tie ucty nezaskodia, casom sa aj tak bude vsetko uctovat v PU. ked mi nieco nejde tak kreslim sibenicky a tak :-) da sa to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.