Zavrieť

Porady

Skusenosti s Genertel PZP

Zdravim, Mam niekto skusenosti s minihavarijnym poistenim od Genertelu. Za odpovede vopred Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maja71 je offline (nepripojený) maja71

    maja71
    zdravim,
    moja skusenost s genertelom je hotova katastrofa. Mala som poistnu udalost - poskodene celne sklo a uzatvorene HAV SOS (nie minihavar.poistenie) s pripoistenim "nove diely za stare. Po predlozeni fakturry za opravu poistovni som sa konecne dockala poistneho plnenia po mesiaci. Ale vysledna suma ma priam sokovala a skoro som zinfarktovala, zo 620€ faktury mi vyplatili poistne plnenie vo vyske cca 175€.
    Po staznosti a ziadosti o presetrenie mi iba odpisali, ze poistne plnenie je len do max. vysky 60% nakladov za opravu bez DPH a odpocitani spoluucasti, (co maju napisane aj vo VPP, inak som si to preverovala u inych poistovni a ziadna neposkytuje poistne plnenie z vysky nakladov bez DPH a len do vysky 60%)
    Takze akukolvek spolupracu s nimi som ukoncila a vobec ich nikomu neodporucam. A v pripade ak chcete veci riesit telefonicky, nic nevyriesite, pretoze na ich call centre vam daju vzdy rovnake naucene odpovede, a k inemu kontaktu sa nedostanete.
    TAKZE GENERTEL NIKDY VIAC! radsej si priplatim a mam za to adekvatne sluzby a v pripade poistnej udalosti aj adekvatne poistne plnenie.

    Skusenosti s Genertel PZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.