Zavrieť

Porady

Ako postupovat, ked si pre svoju ochranu chcem spravit zaznam z porady?

Dobry den,

konkretne sa mi jedna o to, ze so mnou ukonceny pracovny pomer (ustne) bez udania dovodu, nasledne som bol poziadany aby som uz nechodil do prace. Presiel mesiac a konecne si niekto spomenul, ze asi by ma mali ukoncit aj oficialne. Teraz sa ale vykrucaju zo vsetkeho o com sa hovorilo pred mesiacom. Kedze tym ludom neverim uz ani slovo, chcel by som mal tento krat dokaz o tom, co sa povie a potreboval by som ho mat tak, aby bol pripadne aj pouzitelny na sude.
Dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Jednoducho im oznám, že pre zabezpečenie objektivity budeš tento pohovor zvukovo zaznamenávať (nie je to súkromné - je to pracovné) a vylož diktafón na stôl.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    framfield dakujem za radu. Je na to aj nejaky zakon, na ktory by som sa mohol odvolat?
    kopretinka myslím,že nie je zákon,ktorý by to zakazoval....
    framfield dakujem kopretinka
    misoft No je jeden zákon - ten najvyšší - Ústava: čl.2 ods.3: každý môže konať, čo nie je zákonom zakázané, a nikoho nemožno nútiť, aby konal niečo, čo zákon neukladá
    a čl.26 ods. 2:
    každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu

    Teda - nemôžu ti to zakázať.
      zbaliť

    Ako postupovat, ked si pre svoju ochranu chcem spravit zaznam z porady?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.