Zavrieť

Porady

Zamestnávateľ má zo zákona povinnosť vystaviť tlačivo o príjme za predchádzajúci rok ?

Dobrý den, chcem sa spýtať, či je to moja povinnosť (pýtať si tlačivo) alebo zamestnávateľova povinnosť mi ho poslať domov, nakoľko som v r. 2013 odpracovala u predchádzajúceho zamestnávateľa iba 7 dní na prac.pomere. Tlačivo potrebujem do danového priznania. Dokedy je na tlačivo termín? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je to zamestnávateľova zákonná povinnosť. ALe mala si potvrdenie dostať ihneď pri skončení PP. Takže ho pourguj. Posledný termín je podľa §39 do 10. marca tohoto roka.
    Mariah18 cista katastrofa s tym zamestnavatelom - este je aj uctovnicka mam to ale isla som tam osobne, je to smutne ze vsade sa treba vsetkeho domahat a pritom je to aj ich povinnostou ako takou...

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    odporúčam nečakať, ale urgovať
    zamestnávateľ má povinnosť všetkým zamestnancom doručiť potvrdenie
    Mariah18 dakujem, ja som urgovala do toho terminu, dokonca osobne inak by som sa nedockala..

    Zamestnávateľ má zo zákona povinnosť vystaviť tlačivo o príjme za predchádzajúci rok ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.