Zavrieť

Porady

z ktorej banky POS terminal

ahojte, s ktorou bankou mate dobre skusenosti ?
potrebujeme do malej prevadzky pos terminal. vie niekto poradit, ktoru banku vybrat a ktorej sa radsej vyhnut ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milčo je offline (nepripojený) Milčo

    Milčo
    Uvažoval som nad terminálom dlho ale odraďovali ma mesačné poplatky. Percentuálne poplatky sú skoro všade rovnaké. Napokon som banky vynechal a obrátil sa na firmu Worldline. Mesačný poplatok zanedbateľný 1/3 z ponuky ostatných bánk, percento asi 1,7 zo sumy. Prišiel obchoďák, spísali sme zmluvu, dodali terminál, zaškolili, jednoduchá obsluha a eurá na účte. Zatiaľ spokojnosť, hoci ho mám týždeň.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Filip Glasa My sme mali v SLSP 1,2% na domáce karty a žiadny mesačný poplatok pri nejakej rozumnej (nie veľmi veľkej ani nízkej) tržbe cez POS.
    Treba vyjednávať a ak by si do banky prišiel s tým, že už máš ponuku od Wordline, tak by ti ju niektorá banka ešte znížila.
    Milčo 25 rokov mám 5 účtov v SLSP ... a mesačný poplatok mi ponúkli asi 25-27e a 1,7% z tržby. A bavili sa so mnou ako ... takže dovi, normálne mám chuť odísť odtiaľ.
    Filip Glasa my sme to reisili cez obchodakaco ma na starosti len POS. NIe na pobocke. Obchodaci boli dost flexibilni a ustretovi.
    Danielle369 Milčo a podmienky aké dali?...netreba splniť nejaký obrat mesačne?..Lebo OTP Banka má neuveritelné poplatky...každý mesiac mi účtujú doplatok okolo 28 eur a to platím aj provízie
    Milčo Danielle nemali žiadne podmienky, super jednanie, 10€ mesačne fix a 1,7% z tržby. To je všetko, každý deň mi príde výpis do meilu a prachy na druhý deň na účet mínus %. Filip ja som bol na pobočke SLSP a odtiaľ mi dali kontakt na "milú obchoďáčku" terminálov, ... keby robila u mňa v obchode tak má hodinovú výpoveď.
    uzivatel_1001 jo, presne to vyzera asi najschodnejsie(wordline) kedze banky sa k mensim spravaju ako k h...m (bez prepacenia) . jedneho dna sa splni moj sen a vsetkym arogantnym bankam odidu okradani mali zakaznici a to im prajem kazdy den
      zbaliť

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Daj si urobit ponuky od vsetkych bank. Obchodaci bank sa zvycajne predhanaju kto ta ziska a kto da lepsiu ponuku.
    Poplatky stanovia podla vysky obratu. Pri malych obratoch cez terminal platis aj mesacny pausal. Pri vyssich uz nie.
    Percentualne poplatky su na domace karty 1-2%. Na zahranicne a premiove viac (Amex a podobne).
    Cim vyssi obrat tym nizsi poplatok. S tym ze hranice kedy sa sznizuje ti mozu upravovat podla toho ako sa dohodnete. Podla toho akymi kartami najviac platia, kedy mate najvyssie trzby a podobne.
    Pri predaju v stankoch, kioskoch a pod. je lepsi bezdrotovy terminal so SIM kartou.Na prilezitostne peedaje, napriklad na Vianoce, cez sezonu a podobne, je dobre terminal zobrat len na ten mesiac. Abyste pausalne poplatky neplatili zbytocne cely rok.

    z ktorej banky POS terminal

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.