Zavrieť

Porady

kde do PC ukladá DP DMV

po vyplnení tlačiva v eDane dám tlačiť do pdf a uložiť. Ukladá mi to v adresári, ktorý následne neviem v PC nájsť, a nenájde mi to ani, ak dám vyhľadávať podľa mena súboru.
Musím dávať pozor zvoliť "uložiť ako" a vyhľadať sama svoj adresár, lenže zabudnem a musím to urobiť všetko znova.
Poznamenám ešte, že idem presne podľa vyznačenej cesty, len ja nájdem priečinok Application Data, nie AppData a som v koncoch.
túto otázku som uložila, vidím ju na Porade ale nevidím prílohu, tiež záhada.
P.S.
vďaka za odpovede, pomohli. Chcela som dať užitočné, ale je to blokované.
Chcela som dať komentár (nepochopila som návod "......hore....", takisto to mám blokované............
Totiž.........kde hore, ..........netuším, ako a kde to bolo myslené, ale napokon som šla cez pomocníka Win7 a obvládací panel, tak som napokon možnosti priečinka našla a aj ten hľadaný adresár.
Naposledy upravil KEJKA : 07.02.14 at 18:42
porada.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Niekedy si takéto aplikácie vytvoria na ukladanie svoj vlastný adresár. Často to dáva do C:\\Users\menoúčtu\, alebo C:\\Users\menouctu\Dokuments & Setting

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    v adresari hore nastroje - moznosti priecinka - karta zobrazenie - skryte subory a priecinky - oznac Zobrazovat skryte subory a priecinky

    kde do PC ukladá DP DMV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.