Zavrieť

Porady

Poznáte server na upload videa na stiahnutie za poplatok. kt. pôjde na môj účet?

Nemá niekto z vás skúsenosť s poplatnenými videami?
Niečo ako server stiahnito.sk?
Jednoducho, že by som nahrala moje videá na nejaký server a každý kto by si ho chcel stiahnuť by musel zaplatiť určitý poplatok, ktorý by šiel priamo majiteľovi videa a nie dákemu serveru ako je stiahni to.
Existuje niečo také?
taiko Ake videa mas na mysli ? Existuju totiz rozne stranky s roznym obsahom
Margaréta Meggie Macková detské videá.. proste, že by sme netlačili zbytočne DVD ale rovno by si to ľudia sťahovali z netu.. a však za niečo tie videá musíme aj natočiť, takže potrebujeme vykryť náklady, tak by boli spoplatnené za symbolický poplatok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

    mirko70
    S klasickými úložiskami typu stiahnito a podobné...share to bude ťažké.Pokiaľ si nevytvoríte vlastnú stránku tak som sa dočítal toto o Youtube a celkom ma to zaujalo.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Žeby koniec YT? Pokiaľ budú chcieť platiť (a čoskoro za všetko) - bude to ich koniec.
    command Preco by to mal byt koniec YT? Ten by bol keby vsetky videa spoplatnuju ale oni spoplatnuju len kanaly ktore su urcene na serialy resp asi nove diely namiesto sirenia cez TV stanice.
    misoft Väčšinou sa to takto začína.....
      zbaliť

    Poznáte server na upload videa na stiahnutie za poplatok. kt. pôjde na môj účet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.