Zavrieť

Porady

Nulová výplatná páska dohodara

Ak je výplatná páska pre dohodára vytlačená a je nulová, lebo nemal žiaden príjem v ten daný mesiac, musí byť od neho podpísaná?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sunny2312 Výplatná páska
    Mila123 výplatná páska sa podpisuje? prečo?
    kn-alka prevzatie výplatnej pásky sa podpisuje - priznávam, ani ja to nedávam podpisovať, len podpisovú listinu.
    sunny2312 Mne sa jedná o to, že mám nahlásenú kontrolu zo socialnej poisťovne a chcú tam výplatné pásky. Tak teraz neviem či to vadí
    kn-alka Mala som už na kontrole SP, a podpis o prevzatí výpl.pásky nechceli,len vytlačené výplatné pásky. Od zamestnancov som mala podpísanú len podpisovú listinu výplat, t.j. že prevzali výplatu.
    sunny2312 kn-alka ďakujem
    Mila123 predsa ak zamestnanec požaduje, výplatná páska ide poslať aj e-mailom.....
    nikdy nikto nechcel od nás (robím priamo so mzdami niečo cez 20. rokov) podpísanú výplatnú pásku, jej prevzatie
    sunny2312 Ďakujem
    Jana103 no napr. predkladám žiadosti na úrad práce na refund miezd zamestnancov a tam požadujú mať podpísané prevzatie výplatnej pásky aj podpísanú výplatnú listinu
      zbaliť

    Nulová výplatná páska dohodara

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.