Zavrieť

Porady

Kontrolný výkaz a Pohoda program

Mám rozdiel v kontrolnom výkaze na B2 a B3 oproti daňovému priznaniu. Dá sa niekde vytlačiť B3 po položkách v tomto programe aby som nejako prišla na to kde je chyba? Alebo to kontrolujete nejako ináč? Ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 20.02.14 at 06:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Postav sa na kontrolný výkaz a vojdi do neho. Dostaneš sa do takých zelených políčok a klikni na záložku B3 a tam ti ukáže, ktoré doklady máš v tej B3 zahrnuté. Rovnako sa to ide aj s A1, D1 atď.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    dada radí dobre.

    sumár položiek b2
    sumár_b2b.png  

    Katarína111 je offline (nepripojený) Katarína111

    Katarína111
    B3 asi nikde nevytlačíš, môžeš to skontrolovať len cez podklady k DPH, ktoré sa ti dajú vytlačiť, a potom položku po položke čo si naúčtovala cez pokladňu, či máš všade uvedené členenie v kolonke KV
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dada Ale dá sa to.
    ilona Dada ďakujem veľmi pekne , ale ešte sa opýtam sumár napr. B2, B3 sa dá niekde pozrieť?
    Dada Kklikni na stĺpec hore a dole v riadku ti ukáže sumár.
    ilona Tam kde sú tie zelené políčka? Nikde ten sumár nevidím.
    Dada Klikneš hore na stĺpec napr. "základ dane" a úplne dole vľavo ti ukáže sumár.
      zbaliť
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ilona Neuvedieš tam nič.
    ecompka Ked tam nemám nič, Pohoda ukazuje chybu, výkričníky na konci riadku.
    ilona Tak ho máš zle zaradený v KV napr. nie A1,ale do D2 treba preradiť.
    Dada Ukazuje chybu, ale keď tam má byť nič, tak tam budú mať to nič a chybu bude hlásiť ďalej.
    zuzanamon Ahojte, chcem sa spýtať, či mi neviete poradiť v tomto..mám také dlhé číslo faktúry, že do kontrolného výkazu mi ho odsekne..nie je tam celé..dá sa s tým niečo robiť, či ani nie?
    ilona Z metra má 19 čísel a zobralo mi to. Aj v kontrólnom výkaze sa dá priamo prepisovať, len neviem zistiť ako to funguje.
    zuzanamon No keď si pozerám, v položkách kontrolného výkazu, tak (v tých zelených políčkach, ktoré sa dajú editovať v Pohode), tak tam vidím celé číslo, ale keď si dám už potom náhľad tlačovej zostavy, tak sa mi zdá, že to tam mám odseknuté..ale pozerala som to aj v XML a tam je to číslo tiež celé..tak hádam to bude ok
    ecompka Podnikatel, neplatitel DPH ide do A1, Pohoda ukazuje výkričníky, lebo chýba IC DPH
    ecompka A tiez neviem dátumy, majú byt bez bodiek-neviete ako má byt?
    geroj22 ako vo faktúre nahodiť základ dane a daň ak nemáme nárok na plný odpočet dph (nemáme koeficient) aby to sedelo v kontrolnom výkaze v časti B2 v stĺpcoch 5 a 7
    geroj22 a mám to......... rozpísať na položky dokladu a treba dať do členenia dokladu PN.......
      zbaliť

    Kontrolný výkaz a Pohoda program

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.