Zavrieť

Porady

Ako začať BOZP a OPP?

Dobrý deň prajem,
Nedávno som skončil kurz BOZP, OPP, Lektorské minimum, chcel by som vykonávať tieto funkcie a zaradiť ich do činnosti firmy, ako služby. Viem, že BOZP nemôžem zaradiť, kým nemám 3 ročnú prax, OPP môžem hneď. Jedná sa o BOZP: ako by som mohol vykonávať činnosť? Spomínali mi dohodu (neviem akú formu dohody?), a aj čiastočný úväzok. Prosím poraďte mi, ako by som mohol konečne začať. Ďakujem pekne
LukyKs Poše poše

to už budú papieroví odborníci

chceš školiť ??????????? tých čo sú v praxi ? a ty ju nemáš ?

Tiež nás raz prišiel takýto školiť

Aj sa hneď ospravedlnil, že :

1 mu je nevoľno
2, my to aj tak vieme lepšie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    scopulus je offline (nepripojený) scopulus

    scopulus
    Takto, Technik nie je na to, aby povedal proces výroby, ale na to, ako to bezpečne spraviť , bez rizík, bez nehôd.
    Lebo sú experti, ktorý nedávajú pozor, rýchlo, rýchlo a bezpečnosť nič.
    Sme na to, aby sa tá bezpečnosť dodržala z oboch strán Zamestnávateľ-Zamestnanec.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    LukyKs mňa to neuč
    robil som v praxi
    a zo 5-6 rokov chodili (pred 15 rokmi) BOZPčáci firmu (500 zamestnancov) kontrolovať cezo mňa

    a prvý stupeň BOZP som si asi pred 5 rokmi urobil iba tak = zo srandy / bez učenie - rovno na skúšku
    scopulus Si šikovný, nevedel som, že si z praxe. Pardon. Ja som túto otázku položil pre to, aby som na to dostal normálnu odpoveď.
    Ďakujem
    LukyKs školiť možeš aj bez praxe

    ale ak ti dajú otázku z praxe, tak možeš byť v ...... (teda minimálne v koncoch )
      zbaliť

    Ako začať BOZP a OPP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.