Zavrieť

Porady

Dal sa Vám dnes odoslať kontrólny výkaz na DU ?

Dnes som mimálne 10 x skúšala odoslať výkaz a stále mi len točí, že pracuje, alebo mi potom napíše že skript na tejto stránke je zaneprázdnený alebo prestal pracovať. Tak toto vytočí maximálne. Vám to ide?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Finančná správa
    Podnikatelia sa na Call centrum často obracajú s nasledovnou otázkou:
    "Po vyplnení kontrolného výkazu a následným stlačením podať EZ-ou, sa nedarí zaslať výkaz. Stále sa točí koliesko, akoby načítavalo. Skúsili sme rôzne prehliadače. Všetky komponenty sú nainštalované."

    Odpoveď: "Pravdepodobne prebieha kontrola obsahu súboru, ak je súbor údajov KV príliš rozsiahly, môže vykonanie tejto kontroly v závislosti od parametrov PC používateľa trvať dlho. Odporúčame využiť SW eDane/win (podanie KV DPH), resp. eDane/Java2014 a modul – Nadrozmerné podania."
    ilona Súbor nie je vôbec rozsiahlý,je to maličká firma, skúšala som to už z 2 počítačov a nejde to.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Ja som dnes posielala cez edane a prešlo mi to bez problémov. Ale na FB na stránke finančného riaditeľstva tam dnes bol dosť rozsiahly príspevok o problémoch z odosielaním KV z troch počítačov, ani z jedného to nešlo...

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Ja som dnes poslala tri KV cez www. financnasprava.sk. Prešlo všetko v poriadku. Mám ak podania aj potvrdenia.

    Dal sa Vám dnes odoslať kontrólny výkaz na DU ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.