Zavrieť

Porady

Odstupné po 4.mesiacoch

Dobrý den,
nastupila som do roboty v oktobri 2013, mam po skusobnej dobe a som tu zamestnana skoro 5 mesiacov.
Zamestnavatel sa rozhodol, že mu proste nesedím ako človek, aj ked plany a manazerska funkcia hovori svoje a moje výsledky práce nepustia. Chce uzavrieť dohodu a prepustit ma bez odstupneho. Mam narok na odstupne po tak kratkej pracovnej dobe? Samotne prepustenie je neferove a neviem ako by som mala postupovat. Jedna sa o velku financnu instituciu. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pozri § 76odst. 2 ZP

    (2) Zamestnancovi patrí pri skončení pracovného pomeru dohodou z dôvodov uvedených v § 63 ods. l písm. a) alebo písm. b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, odstupné najmenej v sume

    a) jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval menej ako dva roky,
    b) dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dva roky a menej ako päť rokov,
    c) trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej päť rokov a menej ako desať rokov,
    d) štvornásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej desať rokov a menej ako dvadsať rokov,
    e) päťnásobku jeho priemerného mesačného zárobku, ak pracovný pomer zamestnanca trval najmenej dvadsať rokov.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    liana1980 Dakujem, pokial mam narok na aspon 1 mes. zarobok, tak mam dostat vypoved zo strany zamestnavatela, alebo isť dohodou?
    Zamestnavatel mi navrhol dohodu a nechce počuť o odstupnom.
    Dakujem
    veronikasad Ak požiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou, nárok na odstupné mať nebudeš.
    Keď bude "iniciatíva" zo strany zamestnávatela, trvaj na uvedení dôvodu skončenia prac.pomeru. Nárok ti vznikne len v prípade, ak tam bude uvedený § 63 odst. 1 písm.b) alebo organizačné dôvody. Ak podpíšeš dohodu bez uvedenia dôvodu - nárok na odstupné ti rovnako nevznikne
    liana1980 Dakujem, čiže potrebujem, aby mi zamestnávatel dal normalne vypoved a bol tam uvedeny ten paragraf - dôvod, ze? A potom mam narok na odstupne, dobre to chapem? On to chce riesit len dohodou a bez odstupneho.
    Dakujem
    liana1980 Dakujem veľmi pekne.
    ivka70 Nemala by si narok na odstupne, ani pri vypovedi kvoli zruseniu prac. miesta, len na 1 mesacnu vypovednu dobu. Pozri si par. 68 a 76 ZP.
    Jedine pri dohode o ukonceni PP kvoli zruseniu prac. miesta by si mala narok na 1 mesacne odstupne.
      zbaliť

    Odstupné po 4.mesiacoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.