Zavrieť

Porady

Orchidea - strihanie, uprava

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
photo 3.JPG  
photo 4.JPG  
photo 1.JPG  
photo 2.JPG  
1/1
mam doma take cudo-judo. Rastie to ako chce. Viete niekto poradit ako to mam obstrihat, ci upravit?
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja som na svojich tie dlhe stonky, ktore mali kvety uplne odstrihla, vyhnali novu stonku s este bohatsimi kvetmi.Tie svetle vzdusne korene nechaj, tie su potrebne.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keiky-nové rastliny.... treba oddeliť a zasadiť....sú dosť velké môžu rásť samé...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tai, nič jej nechýba, zdravé listy, dokonca na snímku 2 a 3 vyzerá, že aj to detičko ide kvitnúť? Najprv 2x meraj, potom rež.

Odkvitnutá stonka ešte môže mať púčiky, alebo pustiť novú bočnú vetvičku, dobre skontroluj a strihaj opatrne.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Taiko - tým orchideám nič nie je. Ba skôr by som naznačil, sú vo výbornom stave.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
@kukuc, @misoft : hej hej ona vyzera byt zdrava , mne len islo o tie vyrastky-kejky a tie starsie dlhe zelene stonky, ci nejak nevysiluju rastlinu, a ci mozem z tych kejkov-kejak-kejiek nove orchideii "vychovat"
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

taiko
@kukuc, @misoft : hej hej ona vyzera byt zdrava , mne len islo o tie vyrastky-kejky a tie starsie dlhe zelene stonky, ci nejak nevysiluju rastlinu, a ci mozem z tych kejkov-kejak-kejiek nove orchideii "vychovat"


Nielen tvoja orchidea, ale aj naša rodná slovenčina je riadne čudo-judo!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať