Zavrieť

Porady

ako vybrat oblast z katalogu formularov na elektronicke podanie oznamenia o predlzeni lehoty na podanie danoveho priznania?

ja som si vybrala Všeobecné podanie pre Finančnú správu Slovenskej republiky, oblast podnikania som dala Správa daní a agenda som dala Daň z príjmu právnických osôb. Ako to posielate vy??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    a prešlo ti to? Lebo ak vyberiem konkrétnu agendu, tak mi to požaduje povinné prílohy. Ja som dávala len všeobecné podanie - bez prílohy.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    AnnaK súhlasím, tiež podávam ako všeobecné podanie bez prílohy
    striebro1 preslo mi to, ja som prilohu dala. oskenovala som oznamenie podpisane konateleom a opeciatkovane. este asi zavolam spravkyni ci je to ok...))))
    Romana Môžete mi prosím "po lopate" napísať ako podám elektronicky oznámenie o odklade? ešte som cez finančnú správu nič neposielala doposieal všetko cez e-dane. ďakujem
    nika.sum katalog formularov, vseobecne podania a tam to date do textu alebo prilozite ako prilohu. Ja sa chystam zajtra posielat, okopirujem ich vzor do textu a tak to odoslem.
    avalik Romana, hore si daj do vyhladavaca "vseobecne podanie"
    nika.sum ja som minule podavala vseobecne podanie (bez prilohy) na konkretnu agendu a do kolonky prilohy som napisala bez prilohy. Preslo to a spravkyna povedala, ze je to OK.
    Romana no už som sa s tým popasovala, nejako som tam našla to to všeobecné podanie, do textu som dala informáciu o odklade a prílohu som nedávala žiadnu, zajtra zavolám správkyni. tiež som klikla konkrétnu agendu DzpPO a oznámenie som zaklikla. Tak snáď to bude dobre. ďakujem vám
      zbaliť

    ako vybrat oblast z katalogu formularov na elektronicke podanie oznamenia o predlzeni lehoty na podanie danoveho priznania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.