Zavrieť

Porady

kn-alka ako? nijako, nakoľko finančná správa e-dane aktualizovať nebude.... tlačivá máš na finančnej správe, alebo si stiahni z ich stránky nové e-dane/java
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sjuzn je offline (nepripojený) sjuzn

    sjuzn
    presne tak, včera som dala dotaz na drsr, dneska mi odpovedal administrátor, na e-daniach tlačivá nebudú.....tiež som čakala
    Centrum dnes som vypňovala cez eDane Java, no....no , tak....iné tlačivo , ako sme boli zvyknuté, ale je tam aj kontrola, len potom to vytlačenie, hotové galeje... ..poraďte prosím kto ste zručnejší, najskôr treba čosi zozbaliť...potom ..... atď. teda zlaté eDane.
    yoolo chcem sa spytat, podarilo sa vytlacit? lebo mne nie, mam ubuntu 13.10 a testovane boli v nizsej verzii, uz rozmyslam, ze sa k tej nizsej verzii vratim.

    vie mi niekto poradit, ako sa daju aktulizovat danove priznania na eDane, nakolko som to nenasla zatial nikde na nete.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.