Zavrieť

Porady

5 komentárov     zbaliť
misoft Upresni - čo myslíš pod pojmom "sklad" a v čom, akou inštaláciou a čoho inštaláciou. Lebo z toho sa ani jeleň nevyzná.....
kreativko.eu sak software money S3, pri instalacii softweru nahodilo hned aj priklady, faktury som vymazala, pokladnu som vymazala..... ale sklad neviem, a neviem ako by som mala upresnit sklad, lebo celu ich povodnu skladovu evidenciu, rozdelenie skladov chcem zrusit.
arizona Mala si zrozumitelne napisat do nazvu temy aj konkretny nazov programu,skor si temu otvori ten, kto s rovnakym programom pracuje a vie poradit
misoft Nepoznám tento software - ale keď si dokázala vymazať pokladňu a faktúry, musí sa dať i sklad. Sú to demo príklady, uložené tam, kde sa ukladajú ostatné súbory.
kreativko.eu nakoniec to bolo zle nainstalovane /foni to robili/, uz to funguje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako vymažem sklad /všetko/, čo tam bolo dotiahnuté inštaláciou??? Alebo čo s tým??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.