Zavrieť

Porady

Richard, mohol by si overiť tajné, pomstichtivé mínuskovanie?

http://www.porada.sk/t234229-tajne-p...uskovanie.html
Richard
Napíš mi konkrétne kde a ak je to častý jav a robí to neoprávnene tak zruším dotyčnému možnosť hlasovať.
Ide o túto tému:
http://www.porada.sk/t238340-som-uct...ml#post2510217 a odpovede od AdrianaA a Mona091, ktoré dostali od niekoho anonymného mínusový bod. Mám podozrenie, že obe dostali mínusko od tej istej osoby (ktorá vie houby o Zákonníku práce) a nie kvôli tomu, že by boli ich odpvede zlé, ale preto, že som im ja dala plusový bod. Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Môžem riešiť ak niekto dáva niekomu inému mínusové neustále, nie to že niekto nesúhlasí s niečim a dá tomu mínusko. Nato tu máte možnosť hlasovať aby sa viacerými hlasmi vyčistila téma (nie jedným subjektívnym názorom a hlasom).

Ty sama tam porušuješ etiketu Porady a namiesto sústredenia sa na kvalitnú odpoveď riešiš konanie iných a nie veľmi slušne ich upozorňuješ.
Využila si hlasovanie, môžeš aj komentovať, ale slušne.

Osobne s tvojim hlasovaním aj súhlasím, lebo si dala mínusko príspevku, ktorý namiesto odpovede takisto "moralizoval". Žiaľ je to smutné že sa sústredíme na moralizovanie a nie na odpovede. Porada je tu preto aby sme pomáhali. Moralizovanie len ubližuje poslaniu Porady.
Verím, že je tu dosť ľudí ktorí sú otvorení počúvať iné názory, objavovať iné pohľady na svet a rešpektovať tie ktoré nás neobmedzujú. Len tak sa posunieme ďalej, aj tu na Porade.
10 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Richard
Môžem riešiť ak niekto dáva niekomu inému mínusové neustále, nie to že niekto nesúhlasí s niečim a dá tomu mínusko. Nato tu máte možnosť hlasovať aby sa viacerými hlasmi vyčistila téma (nie jedným subjektívnym názorom a hlasom)....
OK, tak pozri hodnotenie mojich príspevok v téme o psoch - neskutočne objektívne. Tiež neskutočná náhodička, že Luana38 nič nepíše, doleze sem len na hodnotenie mojich príspevkov, neskutočne náhodne hodnotí tie, ktoré hodnotí aj Alaya, 100 % neskutočne náhodne ich hodnotí rovnako ako Alaya a neuveriteľne neskutočne náhodne hodnotí Alayine príspevky pozitívne, aj keď sú úplne mimo v odbornej téme.

Potom pardon, doteraz som si myslela, že v odborných témach sa nehodnotia odpovede podľa toho, či s ňou súhlasím alebo nie, ale podľa toho, či je odpoveď správna napr. v zmysle zákonov. Ďakujem, že si ma vyviedol z omylu.

Edit:: kľudne ti zdôvodním moje mínusové hlasovanie pri každom jednom blbečkovskom príspevku, ktorý som takto "ocenila". A nech to isté urobí aj ten, kto hodnotil AdrianaA a Mona091 vo vyššie uvedenej téme, rada by som si vypočula zdôvodnenie.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


Mozem ta poziadat, aby si sa mne uz prestala venovat? Ako vies, ako hodnotim? Ako hodnoti niekto iny, ked je to anonymne. Nepoznas ma, neznasas ma, je to tvoja vec, ale prosim, venuj sa odpovediam, mna uz vynechaj. Sacas mi neuzitocne pol roka aj v temach o zvieratach, kde si uplny laik ty, bez mojej reakcie, mna nezaujimas, prosim, mohla by si to respektovat tiez?
Snad mohla.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alaya1

Mozem ta poziadat, aby si sa mne uz prestala venovat? Ako vies, ako hodnotim? Ako hopdnoti niektzo iny, ked je to anonymne. Nepoznas ma, neznasas ma, je to tvoja vec, ale prosim, venuj sa odpovediam, mna uz vynechaj. sacas mi neuzitocne pol roka, bez mojej reakcie, mna nezaujimas, prosim, mohla by si to respektovat tiez?
Snad mohla.
Neužitočné ti dávam pri blbých odpovediach. Nie je moja chyba, že sa staráš do všetkého, aj keď tomu houby rozumieš Tiež ti odporúčam robiť niečo s tým stihomamom, keď tvrdíš, že ťa prenasledujem
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Llívia
alaya1

Mozem ta poziadat, aby si sa mne uz prestala venovat? Ako vies, ako hodnotim? Ako hopdnoti niektzo iny, ked je to anonymne. Nepoznas ma, neznasas ma, je to tvoja vec, ale prosim, venuj sa odpovediam, mna uz vynechaj. sacas mi neuzitocne pol roka, bez mojej reakcie, mna nezaujimas, prosim, mohla by si to respektovat tiez?
Snad mohla.
Neužitočné ti dávam pri blbých odpovediach. Nie je moja chyba, že sa staráš do všetkého, aj keď tomu houby rozumieš Tiež ti odporúčam robiť niečo s tým stihomamom, keď tvrdíš, že ťa prenasledujem


Podobne. pekny den.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Richar, o pomstychitovm mínuskovaní je tu celá téma. Viacero ľudí v nej vyjadrilo názor, že mínusové hodnotenie by tu nemalo vôbec byť, pretože nemá ten zmysel, ako by si chcel. To isté sa deje aj na iných fórach, ako som písala. Tém s týmto problémom tu už bolo založených viac. Stále si presvedčený, že mínusové hodnotenie má zmysel?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



Viete dievčatá - ja som si uvedomil, že body sú len číselká na monitore. A je mi šum-a-fuk, či mi niekto dá užitočné, alebo neužitočné. Pre toto sa svet predsa nezrúti......

Pre mňa - osobne - takéto hodnotenie je len spestrením Porady...

Teda - žubrienky - povzneste sa nad to a ušetríte si nervičky a pohodu, nechytíte vredíky a svet bude len gombička........
5 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

nevyznam sa v hlasovani, ale ak hlasovanie sposobuje vymaz komentarov - ktore teraz nevidim v teme, je to zmatocne, pretoze ostavajuce odpovede su vynate z kontextu.

A prave komentare mozu poukazat na rozmyslanie ludi, nazvem ich vzorka, a z toho potom plynu aj odpovede na vela veci, napriklad aj to, ze sa nebranime, a prijmame veci tak, ako nam ich linkuju
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

misoft


Viete dievčatá - ja som si uvedomil, že body sú len číselká na monitore. A je mi šum-a-fuk, či mi niekto dá užitočné, alebo neužitočné. Pre toto sa svet predsa nezrúti......

Pre mňa - osobne - takéto hodnotenie je len spestrením Porady...

Teda - žubrienky - povzneste sa nad to a ušetríte si nervičky a pohodu, nechytíte vredíky a svet bude len gombička........
Otázku som zadala, lebo si myslím, že niekto bodoval mínusovo dve Poraďáčky kvôli tomu, že som ich bodovala ja plusovo. Nešlo mi o mňa, ak tu však niekto boduje mínusovo, prtože ja bodujem plusovo, tak to je riadna objektivita
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

mona091
nevyznam sa v hlasovani, ale ak hlasovanie sposobuje vymaz komentarov - ktore teraz nevidim v teme, je to zmatocne, pretoze ostavajuce odpovede su vynate z kontextu.

A prave komentare mozu poukazat na rozmyslanie ludi, nazvem ich vzorka, a z toho potom plynu aj odpovede na vela veci, napriklad aj to, ze sa nebranime, a prijmame veci tak, ako nam ich linkuju
Bol vymazaný celý príspevok, vlastne viac príspevkov vrátane môjho, vtedy sa vymažú aj komentáre k tomuto príspevku.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...sa čudujem, že sa vôbec týmto zaoberáte.... a ešte k tomu celá debata na to.... Možno by vás iné malo trápiť.... - kam táto celá stránka speje. Toľko osočovania za posledné mesiace, čo tu vidím.... sa stretnite zoči-voči a si to vydiskutujte, pohádajte sa, pobite - len tu nás už konečne tých nezmyselných hádok zbavte
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

tictac7
...sa čudujem, že sa vôbec týmto zaoberáte.... a ešte k tomu celá debata na to.... Možno by vás iné malo trápiť.... - kam táto celá stránka speje. Toľko osočovania za posledné mesiace, čo tu vidím.... sa stretnite zoči-voči a si to vydiskutujte, pohádajte sa, pobite - len tu nás už konečne tých nezmyselných hádok zbavte
Nikto ťa nenúti túto alebo akúkoľvek inú tému čítať

Celá stránka speje tam kam speje aj vďaka tým, ktorí bodovanie zneužívajú ako nástroj pomsty.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

je to sialene, boli vymazane uzitocne postrehy, komentare, ktore mozu inym pomoct, toto je uz nmanipulacia, clovek ma cusat, drzat krok, A NEVEDIET, aby nahodou sa nezacal branit, a neohrozoval tych, co chcu mat moc
3 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

mona091
je to sialene, boli vymazane uzitocne postrehy, komentare, ktore mozu inym pomoct, toto je uz nmanipulacia, clovek ma cusat, drzat krok, A NEVEDIET, aby nahodou sa nezacal branit, a neohrozoval tych, co chcu mat moc
Tiež užitočné body za odpovede.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

niekoho, kto ide so stadom a lividuju tych, co idu proti prudu
1 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Llívia
tictac7
...sa čudujem, že sa vôbec týmto zaoberáte.... a ešte k tomu celá debata na to.... Možno by vás iné malo trápiť.... - kam táto celá stránka speje. Toľko osočovania za posledné mesiace, čo tu vidím.... sa stretnite zoči-voči a si to vydiskutujte, pohádajte sa, pobite - len tu nás už konečne tých nezmyselných hádok zbavte
Nikto ťa nenúti túto alebo akúkoľvek inú tému čítať

Celá stránka speje tam kam speje aj vďaka tým, ktorí bodovanie zneužívajú ako nástroj pomsty.
To snáď nie?! Žabo-myšie vojny medzi "Poraďákmi" ma tu zožierajú a nie nejaké bodovanie! ...idem kuknúť, dokedy mám zaplatenú reklamu. Po sobotňajšej info o zmenách - toto tu už nemá zmysel.....
2 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

brzdi sa tym vyvoj, pokrok a posilnuje moc tych, co na nasej zbrzdenosti, strachu a nevedomosti naramne ziskavaju
1 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

mna nezerie bodovanie, je mi sum a fuk, ale je hrozostrasne, ze sa mazu prispevky, komentare, ktore maju iny uhol pohladu
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Llívia
Mona091, koho si naštvala, že ťa neustále mínusovo boduje?
mna . A nie neustale, ale len tu. A aj Ty ma uz stves. Co vam sibe ? Sa tu natahujete o minuska/pluska, ako male deti, Si po sebe precitaj ten nazov temy, ze "pomst"i"chtive minuskovanie". No je toto normalne? Este tu zacnite so zido-bolsevikmi, chemtrails a Bilderbergom a bude to cisty koniec.
Sak ked sa Ti niekto na internete "nepaci" (boze to aj znie absurdne), tak ho ignoruj a mas pokoj, ci? Ci sa bojis, ze Ta minuskami niekto znevazi a znizi tvoju spolocensku hodntu, ci ki fras. Napr. nepaci sa mi co Ty tu produkujes na porade, nijako ta nenapadam, nedavam Ti minusky, proste Ta ignorujem a mam medzi nezelanymi. Ja som spokojny, Ty si spokojna a vybavene. Touto temou som sa Tebou uz ale nechal vyprovokovat. Ale necitim, k Tebe zast, ani pomstit sa Ti nechcem a zase uz na Teba nebudem reagovat. Chcel som Ti len pomoct.
Ty kokso, vase starosti na moju hlavu.
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať