Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
arizona Super nazov temy! To je naozaj dolezita informacia v nazve temy, ze si sla akurat na WC :-D
petmar naddvihni koberec, aj tam budú, ak ich je už dosť
Chobot Arizona, musím sa zastať Alexy, lebo práve v tomto prípade to je dosť dôležitá informácia. Keby neuviedla, kde tie chrobáky videla, môžeme si mysleiť, že ide ploštice, či inú háveď. Ale rybenka - chrobáky sú typické pre WC a kúpeľňu. Zo zadania aj mne hneď napadla rybenka:

http://www.skudci.com/rybenka
arizona oki, mas pravdu. Ale mne to prislo velmi smiesne, ked je to zadane ako nazov temy...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Možu to byť rybyčky (či je to to isté?)- také ohybné, bledé, schovajú sa do drobných štrbín v kachličkách, majú radi vlhko, keď sa pokvapká voda po zemi či do koberca, sú rady. Žerú mikro-malé kúsky odpadu napr. z kože. Treba držať sucho, prípadne použiť biolit na lezúci hmyz.
    Sú to neškodné chrobáčiky, ani sediacich na WC nešpehujú...
    kn-alka ... ale špehujú - aj na mňa niekedy v noci pokukujú
    LukyKs sa nevyzleč = nebudú
    Alexa49 Ďakujem... je to asi ona

    Keď som šla večer na WC zbadala som na koberci 4-6 chrobákov... No mne to pripadá ako nejaká larva. Ráno ich tam nevidím. Sú dlhé asi 1 centimeter.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.