Zavrieť

Porady

ERP - ako uctovat v roku 2014? Archivácia vkladu - 1 deň.

Dobry den, prave vcera som si vsimla ze vklady si uz nemusite archivovat cely rok, ale len v dany den, teda sa pytam uctuju sa vklady? Tiez sa mohlo stat ze sa niekedy rano zabudne ten vklad urobit, a jednoducho by som nemala doklad.... Pre uctovnictvo je dolezite denna uzavierka a z nej vycitat trzby, resp aj vklad, ale ak sa nan zabudne, co s tym. A este jedna otazka mi vrta hlavou, urobi sa vklad, potom cez den trzby...mame napr 200eur, rano pridem spravim vklad napr 20eur, tych 180eur je vyber z ERP do pokladnice?
Dakujem za odpovede Pomozme si navzajom ak sa da

Vie mi niekto poradit? Resp. objasnit ako to bezi s ERP?
Naposledy upravil Carsgirl : 19.03.14 at 09:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ráno dáš vklad 100 eur....večer dáš výber 100 eur...hotovo.
    Carsgirl ja som este ani raz nedavala vyber, len sme jednoducho tie peniaze po uzavierke vzali z pokladne a rano dali mensi vklad... ale mne ide o uctovanie
    Carsgirl Da sa to este blizsie vysvetlit, prosim?

    Ludmiiilka je offline (nepripojený) Ludmiiilka

    Ludmiiilka
    denný vklad 20 € 211/365
    vrátenie vkladu 20 € 365/211
    tržba xx € 211/60x
    211/343
    Carsgirl takze kazdy jeden vklad co zaevidujem, dam
    211-002 / 261, tak 261/ 211-001 (pokladnica (001) x ERP (002)), ale ak zabudnem mne tam viac sedi ze ma firma voci konatelovi pohladavku 355/211-002 a potom 211-002/355 ak vrati. Vybery ktore sa nenachadzaju na dennej uzavierke, robim tiez len cez prechod medzi pokladnicou a ERP?...alebo by bolo lepsie ich evidovat pred uzavierkou, aby sa vykazovali na dennej uzav.?
    Carsgirl Niesme platcovia DPH, denný vklad by nemal byt 211/261..? Len ak sa zabudne vklad spravit, nemalo by sa to uctovat ako pohladavka voci konatelovi?

    ERP - ako uctovat v roku 2014? Archivácia vkladu - 1 deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.