Zavrieť

Porady

Ženil sa už niekto z vás vo Vegas?

Ahojte, chcel by som sa opýtať ako je to so svadbou vo vegas. Hľadal som na nete, samozrejme tie cestovky čo to ponúkajú tak len všetko chvália. Od nás letecky je to vraj dosť komplikované na 3 prestupy aj že či tam vo vegas je aj čo pozerať, nejaké tipy a triky čo treba vidieť, že keď už tam budem aby som z toho aj niečo mal. Nielen samé kasína.
5 komentárov     zbaliť
lujza.j Chcela by som mat tieto starosti....ludia uz nevedia cim zaujat..asi...
simon7 A prečo nie, keď človek môže vyhodiť 10 000 eur na obyčajnú svadbu prečo nie na neobyčajnú ;-)
lujza.j Su to tak ci tak vyhodene peniaze...
kopretinka iste,každý druhý z nás sa ženil a vydával v Las Vegas......fakt nemáš ako inak minúť 10 000??
erik555 simon7 a nieco z nich vyhodis aj mne?! Urobis dobry skutok (ozvi sa, dam aj cislo uctu )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

    Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac kuravesele
    simon7 úplne súhlasím, ja by som tiež radšej toto riešila ako svadobnú hostinu
    lujza.j Svadobna hostina...cirkus pre rodinu...aby sa nepovedalo a "susedia"neohovarali....chysta sa v mojej rodine svadba....pekne z toho dotycnym hrabe
    simon7 No veď to, toľko cirkusu zbytočne okolo toho ročné prípravy, a jedna noc prejde raz dva a keby ešte aj svadobná cesta to už by sa mi to ešte predražilo. A takto vo Vegas by som mal aj svadobnú cestu.

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    nezáleží kde bude a koľko bude stáť svadba, ale aký život potom povedieš, či bude krásny vzťah! To je dôležitejšie ako všetky tieto romantické blbosti.

    baskapk je offline (nepripojený) baskapk

    baskapk
    Ahoj simon7. Pred 10 dňami som sa vrátila z LV a možem ti povedať, že naozaj je tam čo obdivovať. Ak sa tam chystáš, tak si to naplánuj na min. 10 dní iba na centrum /keby som tam ešte išla, tak min.na 14dní/, lebo každý hotel ponúka neuveriteľné množstvo atrakcií, ktoré sú iné počas dňa a iné v noci, že nevieš, čo máš sledovať skôr. Od príchodu každý deň mi po hlave behajú spomienky, pozerám si fotky a videá. Ak máš možnosť, choď tam. Čo sa týka cestovania, tak je spoj Wien-Londýn-LV. Najdlší let sme mali 11 hod /Londýn-LV/. A ak sa tam chceš oženiť, kaplnku má každý hotel a okrem toho sú aj bežne na ulici. Ale aký je postup, to neviem, neriešila som. to. Ak budeš chcieť viacej podrobností, daj vedieť..
    simon7 Díky za rady. Tak na 80% sme rozhodnutí s partnerkou pre Vegas, uvidíme či nás rodina nepresvedčí o opaku, ale to by isto bolo aj tak natajňáka.
    lujza.j Eva Vejmělková a Dušana Rapoš,tiež....

    Ženil sa už niekto z vás vo Vegas?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.