Zavrieť

Porady

Ako predať e-shop ?

Mám dva e-shopy, ktoré by som potrebovala predať, lebo z určitých dôvodov ich už nemôžem prevádzkovať. Môžete mi poradiť ako postupovať ?
Ako stanoviť cenu, kde predávať ?
Jeden e-shop je zameraný na oblečenie a doplnky pre deti od 0-4 rokov a funguje od 07/2012 a druhý je zameraný na potreby pre bábätká + tehotenskú módu a funguje od 05/2013. E-shopy by som rada predala aj s tovarom na sklade.
Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    si platiteľ DPH?
    Ideálne z môjho pohľadu je postaviť zmluvu ako predaj podniku alebo jeho časti. A samozrejme dohodnúť sa na cene vrátane skladu, sw, databáz dodavateľov... No a potom už len taká maličkosť, nájsť kupca Môžeš sa napríklad rozhliadnuť tu http://webtrh.cz/

    elis85 je offline (nepripojený) elis85

    elis85
    Môj známy má tiež jeden na predaj a vraj je to vcelku problém, nemá kupca ani za cenu skladu. Najlepšie je vraj ponúknuť konkurencii, skús, možno sa niektorej zídu tvoje kontakty, tovar a podobne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.