Zavrieť

Porady

Preinštalovanie WIn 7

Zdravím... Pri pre inštalovaní Windows 7 sa mi vyskytla chyba.. Chcem si preinštalovávanie Windows tak aby som si mohol naformátovať hardisk. Normálnemi počítač ide aj windows, len proste už je spomalený a tak ho chcem preinštalovať... všetko mám zálohované samozrejme.

Pri bootavní CD pomcou F11, sa mi pri možnostiach zobrazuje iba možnosť Repair a Start Windows Normal... neviem vôbec ako pokračovať ďalej... Windows mám stiahnutý a napálení na DVD. Vo Windowse sa dá normálne automaticky spustiť ako náhle ho vložím do CD-ROMky.

Taktiež som sa ho snažil nabootovať v BIOSE... no keď som nastavil iba bootovanie z CD, tak mi pri reštarte vyhodilo, že mám do CD-ROMky hodiť CD, že tam nie je ... a pritom tam je.
Naposledy upravil Paľo Múdry : 23.03.14 at 14:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Jááááj - v BIOSe nastav ako prvé bootovanie z CD mechaniky.
    A ešte otázka - to tvoje "napálené" CD-čko s Win je bootovateľné? Alebo napálené ako data?. Pretože BIOS "neprečíta" dáta, musí dostať "pokyn" na spustenie bootovania z CD - tým, že nahlásil, že tam nemáš CD - nevie, kde a čo hľadať.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Paľo Múdry A ako nastavím... aby to CD mohlo byť Bootovateľné???
    Paľo Múdry JO takže ked fomrátujem to CD na ktorom to mám.. .a pak tam znova napálim win 7 tak to mám kde nastaviť aby bolo bootovatelné?
    misoft Dal som linky na návody....
    vlado 33 To inštalačne cd máš stiahnuté z netu alebo je to recovery verzia Windows dodaná k PC?
      zbaliť

    Preinštalovanie WIn 7

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.