Zavrieť

Porady

Zablokovanie karty na PayPal účte

Dobrý deň,

dňa 14.3.2014 som sa zaregistroval na PayPal účte, no doteraz mi neprišiel 4-miestny kód, ktorým by sa moja karta overila. Platba na ZUNO prebehla, no stále je len v prehľade rezervácií...myslel som si, že ten kód je posledné štvorčíslie pri transakcii, no tento kód to nebol a kartu mi zablokovali...teraz odo mňa chcú kópiu preukazu totožnosti a nejaký výpis z karty, konkrétne toto mi píše:

We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents.
You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:
A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account.

Vedel by mi niekto s týmto pomôcť?

Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No veď ti tam píšu, čo máš poslať. Použi translátor - dostaneš aký-taký preklad.
    anonym01 len som sa chcel opýtať či s tým má niekto nejaké skúsenosti...nechcem zase posielať niekam svoj preukaz totožnosti len tak...
    anonym01 ak má niekto podobný problém, u mňa to už je vyriešené...stačí ak budete kontaktovať zákaznícky servis PayPal, opíšete im podrobne situáciu čo sa Vám stala, ja som uviedol aj číslo karty a 4-miestny kód po platbe...dnes mi bolo odpísané, že je to už vporiadku...PayPal funguje ako má.
    misoft 25.03.14 16:07 odstránil(a) z Porady

    Zablokovanie karty na PayPal účte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.