Zavrieť

Porady

Odmena zamestnancovi vo forme stravných lístkov

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či môže zamestnávateľ dať zamestnancovi odmenu vo forme stravných lístkov, keď mal zamestnanec v danom mesiaci dovolenku (konkrétne sa jedná o mesiac marec), a PP zamestnancovi skončil 11.3.2014.

Vopred ďakujem.

Pozn. od zamestnávateľa:
"Dostane iba za dovolenku peniaze
A teraz ked uz nepracuje nema narok na odmenu dostal som listky dnes ale uz jej ich nemozem dat pretoze uz u mna nepracuje takze jedine ze ich dam do vyplaty ale ci tie listky do tej vyplaty moze dostat ked uz nepracuje?"
Naposledy upravil ĽudmilaD.616 : 26.03.14 at 15:35 Dôvod: doplnenie
4 komentárov     zbaliť
tictac7 odmena ku mzde? Teda čistá mzda sa bude skladať z časti, ktorá pôjde na účet alebo bude vyplatená v hotovosti a z časti, ktorú dostane v ceninách?
ĽudmilaD.616 áno tak by to malo byť .. len by som potrebovala vedieť či tie SL vôbec môže dostať ked mal v marci dovolenku a neodrobil ani deň
tictac7 ....ale píšeš o odmene a nie o nároku na stravné za odpracované dni, či?!
ĽudmilaD.616 áno o odmene .. mala by byť finančná ale zamestnávateľ by chcel dať namiesto toho zamestnancovi SL ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Odmena zamestnancovi vo forme stravných lístkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.