Zavrieť

Porady

Ziadanie o zvysenie id

Dobry den,chcem sa poradit ohladne zvysenia invalidneho dochodku.co k tomu potrebuhem? Moja doterajsia dg bola bipolarna afektivna porucha zmiesany typ.ohodnotili ma na 45%,ubehlo asi rok a pol no mam sa horsie a neuro-psychiater zaroven sudny znalec ktoreho mam mi napisal BAP aktualne v tazkej depresii...cize sa mi pohorsilo,chcem si podat o cely id no prvy krat som bola prehidnotena v meste kde momentalne byvam.od tej doby som bola viac krat hospitalizovana na psychiatrii ale kratko,nevydrzala som,sla som teda s touto novou spravou za tou posudkovou co ma mala aj prvy krat a viac menej tu spravu spochybnila,vraj mi napisal doktor to co som chcela a ze sa nic nezmenilo a mam tych 45% hornu hranicu.dam sa presudit radsej v mieste trvaleho bydliska ale prosim vas,co na to potrebujem aby som neziadala zbytocne? Vopred vam dakujem
Usporiadat
ladynika ladynika

ladynika je offline (nepripojený) ladynika

Sice ja nie som odbornik,ale BAP je prave charakteristicka striedanim manickych a depresivnych stavov, cize ty si aktualne v depresivnej epizode, ale to neznamena ze sa ti stav zhorsil. Tazke stavy pri BAP su rychle striedanie epizod manickej s depresivnou, vtedy byva aj tazsie liecitelna...Takze neviem ci aktualna faza BAP je dostatocnym dovodom na zvysenie ID
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať