Zavrieť

Porady

záchrana vymazaného účtovníctva v notebooku

Dá sa nejakým programom zachrániť účtovníctvo - všetko z notebooku je fuč, účto sa zálohovalo aj na inom prenosnom disku, lenže ten tiež je vymazaný.
Je ešte spôsob že sa to nájde, doklady som potlačila, ale nevytlačila som peňažný denník a minulý rok nemám vytlačený vôbec.
Ak máte skúsenosti a máte overený program na to poprosím o rady.
Vďaka
taiko 1. vymazala si cely disk
2. operacny system funguje, resp vies nastartovat pocitac?
3. aky operacny system pouzivas?
4. aky prenosny disk pouzivas?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Existuju. Skusenosti mam s RECUVA http://www.piriform.com/recuva; podarilo sami onbovit data na externom USB disku na 99% (poskodene som mal dva zip subory z miliona )
    V kazdom pripade teraz s diskami nerob nic, lebo ked zacnes nieco teraz na disky zapisovat, moze sa stat ze povodne data uz neobnovis, lebo ich prepises inymi.

    RECUVA software stoji iba 19EUR, takze myslim, ze kupa stoji za to. ( v pripade, ze sa Ti nejaka podobna sikovnost stane aj v buducnosti )

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    potvrdzujem ... dostal som nový notbúk a zo starého som cez kábel prepísal všetky súbory s vymazaním - cez F6. Nový notbúk mi do týždňa ukradli. Tak som na starom zachraňoval vymazané cez Recuva ... aj iné podobné free programy, názvy už nepamätám, dajú sa nájsť. Ale ... mal by to robiť trochu skúsenejší ajťák. Okrem toho ... existujú profi ajťácke firmy, s lepšími softami ktoré to robia ... na 99%, ale ... dajú si dosť zaplatiť. Nám rekonštruovali premazaný profi server ...
    taiko myslim ze s Recuvou to zvladne aj zaciatocnik. Velmi intuitivny software to je. Ale samozrejme ze pritomnost nejakeho IT, vyrazne zvysuje uspech celej operacie

    denis_m6 je offline (nepripojený) denis_m6

    denis_m6
    krok jedna, nezapinat a nevypinat pocitac, nepripajat disk a neskusat ci to zrovna teraz nahodou nenaskoci...

    krok dva, utekat do IT firmy, nestoji to az tak moc, a ak nie je disk na uplne mraky (zhoreny, rozbity, zdemolovany) popripade nebolo nan znova nahravane a data prepisovane, je sanca ze sa data daju obnovit velmi vysoka. Ak sa nevyznas v PC viac, ako bezny uzivatel, co vie spustit akurat tak word a uctovnictvo, sam by som to urcite obnovovat neskusal.
    taiko s tym utekanim do IT firmy by som to tak horuce nevidel. Hociktory trosku zdatnejsi sikovnik to zvladne lavou zadnou

    záchrana vymazaného účtovníctva v notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.