Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Vysvetliť aké petície načo petície. Máme tu ankety mimochodom. Petícia nie je nejaká oblasť o ktorej sa dá diskutovať.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Podľa môjho názoru - rubrika PETÍCIE nemá tu na Porade žiadny význam. Treba si uvedomiť, že takéto "Petície" na fórach sú prakticky bezvýznamné. Ak niekto by chcel vyhlasovať petíciu - musí postupovať podľa petičného zákona.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard
Vysvetliť aké petície načo petície. Máme tu ankety mimochodom. Petícia nie je nejaká oblasť o ktorej sa dá diskutovať.
to nie je na diskusiu,len by to bolo dobré na oznámenie,že nejaká petícia existuje,kde sa o nej možno dočítať a kde ju možno podpísať.Kvaka tuším písala niečo o petícii proti odpredaju slovenskej pôdy zahraničnému kapitálu.Lenže to zapadlo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@borpeter - zle si zablúdil - o tejto téme sa tu bavíme http://www.porada.sk/t241313-p3-vyzv...ml#post2529477 - tu si to vymaž - si trochu od veci.....

A ešte niečo: opäť si prikvitol, aby si "zlú krv" robil?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

borpeter
misoft
@borpeter - zle si zablúdil - o tejto téme sa tu bavíme http://www.porada.sk/t241313-p3-vyzv...ml#post2529477 - tu si to vymaž - si trochu od veci.....
tam som samozrejme začal
...no nemusel si aj tu (to za*ierať!).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Píšeš od veci.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Podľa môjho názoru - rubrika PETÍCIE nemá tu na Porade žiadny význam. Treba si uvedomiť, že takéto "Petície" na fórach sú prakticky bezvýznamné. Ak niekto by chcel vyhlasovať petíciu - musí postupovať podľa petičného zákona.
tu nejde o to,vyhlasovať petíciu,ale dať na známosť,že nejaká existuje.Potom tu nemá význam ani 80% otázok.........
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Povie mi niekto, že niektorá petícia čo bola vyhlásená doteraz mala vôbec nejaký význam a kladný výsledok? Podľa mňa nie a tak to nemá žiadný význam takýmito témamy zahlcovať ani túto poradu!
kopretinka prepáč, ale toto nechápem "dať na známosť,že nejaká existuje "...to akože chceš nájsť kto kde vyhlásil nejakú petíciu ?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zitulda
Povie mi niekto, že niektorá petícia čo bola vyhlásená doteraz mala vôbec nejaký význam a kladný výsledok? Podľa mňa nie a tak to nemá žiadný význam takýmito témamy zahlcovať ani túto poradu!
kopretinka prepáč, ale toto nechápem "dať na známosť,že nejaká existuje "...to akože chceš nájsť kto kde vyhlásil nejakú petíciu ?
nepochopila si........tak prepáč,že som sa vôbec narodila
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Podľa môjho názoru - rubrika PETÍCIE nemá tu na Porade žiadny význam. Treba si uvedomiť, že takéto "Petície" na fórach sú prakticky bezvýznamné. Ak niekto by chcel vyhlasovať petíciu - musí postupovať podľa petičného zákona.
nepochopil
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nikto to nepochopil,nemienim sa znova opakovať.môžete celú tému zmazať
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Petície zapadnú prachom preto, že o nich ľudia nevedia a je slabá informovanosť o nich, Rubrika petície, prečo nie.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
misoft
Podľa môjho názoru - rubrika PETÍCIE nemá tu na Porade žiadny význam. Treba si uvedomiť, že takéto "Petície" na fórach sú prakticky bezvýznamné. Ak niekto by chcel vyhlasovať petíciu - musí postupovať podľa petičného zákona.
nepochopil
Kvietoček milený - žiaľ - ty si nepochopila. Petícia tu na Porade nemá žiadny význam! A je to len zbytočné zaberanie miesta na serveri.
Aby petícia mala nejaký úžitok, musí byť v PAPIEROVEJ forme a podľa petičného zákona - inak je to len hádzanie hrachu o stenu.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
misoft
Podľa môjho názoru - rubrika PETÍCIE nemá tu na Porade žiadny význam. Treba si uvedomiť, že takéto "Petície" na fórach sú prakticky bezvýznamné. Ak niekto by chcel vyhlasovať petíciu - musí postupovať podľa petičného zákona.
nepochopil
Kvietoček milený - žiaľ - ty si nepochopila. Petícia tu na Porade nemá žiadny význam! A je to len zbytočné zaberanie miesta na serveri.
Aby petícia mala nejaký úžitok, musí byť v PAPIEROVEJ forme a podľa petičného zákona - inak je to len hádzanie hrachu o stenu.....
misoft,postav sa a urob krok od compu,stojíš si na kábli............ja nechcem podpisovať petície cez poradu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale tvoj návrh takto vyznel.
"
návrh na rubriku PETÍCIE "
P.S. káble po zemi nemám
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kopretinka, mozes zalozit "Tip" s nazvom napr. "PETÍCIE - info" ... a tam sa môžu dávať linky .. kto bude chcieť si ten tip dá do sledovaných
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Našla som tú petíciu, kopretinka, to korela dala tip, je v rubrike Iné, aj má dosť hlasov, ale nevidno ju. http://www.porada.sk/t241185-zbieran...skej-pody.html
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.poda.info/
presne na toto chcem tú rubriku,na INFORMOVANIE
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zaraď to ako TIP.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

vytvorila som http://www.porada.sk/t241472-peticie-info.html
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať