Zavrieť

Porady

ako zauctovat stravne?

problem je ze som vratila listky bol mmi vystaveny dobropis ale uctovne som si ich odratala kedze neviem ako ale proste sa mi stalo ze mi uctovne mali nejake zostat a fyzicky to bolo v poriadku a kedze koncime tak to potrebujem teraz nejak zlikvodovat. presne o tu sumu mi to nesedi na ucte 336 dalo by sa s tym nieco robit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    čo má spoločné 336 so SL? SL máš predsa na 213. Takže, ak si vrátila SL, tak na základe dobropisu zaúčtuješ 325/213.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Účet 336 je účet, kam účtujeme sociálne a zdravotné poistenie, nie SL.

    Ivana Adamovska ach ja sikovna myslela som 331 no dobropis som zauctovala len ja som tie listky z vyplaty stiahla aj ked som ich vratila nakolko som musela spravit chybu ja ..
    Čiže máš nesprávne rozúčtovanie SL z miezd? AK áno, pozri si ako si účtovala, z čoho vznikla chyba a ten zápis oprav.
    Naposledy upravil Tweety : 14.04.14 at 07:54

    V.Semi je offline (nepripojený) V.Semi

    V.Semi
    Ja tiež nerozumiem tej 336, prečo ste to použili? Ale ak to nie je vysoká suma, dá sa to riešiť aj vyrovnaním cez interný doklad.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivana Adamovska ach ja sikovna myslela som 331 no dobropis som zauctovala len ja som tie listky z vyplaty stiahla aj ked som ich vratila nakolko som musela spravit chybu ja ....
    Tweety doplnila som príspevok
    V.Semi Vás sa zvyšuje pohľadávka voči zamestnancom, teda neviem či by to nebolo lepšie účtovať na 335/213. Ale teraz to je jedno. Keď ste lístky z výplaty stiahli, znamená to, že sú chybné aj tie? Alebo je chyba len na 213?
    ivka22 nie nesedi mi 331
      zbaliť

    ako zauctovat stravne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.