Zavrieť

Porady

Odoslala som kontrolný výkaz. Kedy môžem odoslať DP DPH?

Odoslala som kontrolný výkaz. Teraz. Kedy môžem odoslať DP DPH?
Naposledy upravil Richard : 17.04.14 at 07:25
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    ak platiteľ dane podáva daňové priznanie skôr ako 25. deň nasledujúci po skončení zdaňovacieho obdobia , podá spolu s DP v rovnaký deň aj KV DPH, ale tiež môže pred termínom podania DP podať KV DPH aj skôr ako podá DP. V termíne podania DP A KV DPH 25 - teho v rovnaký deň.

    kompozit je offline (nepripojený) kompozit

    kompozit
    Odoslať môžeš hocikedy. Ale bez pokuty len do 25.4., ak je to za marec alebo 1. štvrťrok.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Najskôr KV a potom DP DPH.
    Ak naopak, potom to musíte spraviť v jeden deň.

    Neviem, čo by robili, ak by som podal DP DPH o 23:58 a KV o 5 minút neskôr.
    Asi by mi dali pokutu...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    milkami no tak ho idem odoslať
    milkami ešte otázočka - vykazuje mi validačné chyby - zaokrúhľovanie 1 cent. Ale na kontrolnom výkaze to mám bez toho zaokrúhlenia. Mám to opraviť vo DP DPH?
    milkami prosím, čo s tými chybami?
    tictac7 hmmm, síce 5 minút - ale 2 rôzne dni - takže buď nové podanie, alebo pokuta za nepodané
    bodliak Keď niečo robíš večer, keď sa konečne dostaneš k stolu s papiermi a máš aký-taký kľud, naklikáš, skontroluješ, nájdeš chybu, opravíš, odošleš... kukáš na hodinky ? Ani neviem ako a je pol jednej.

    Nech mi nikto nehovorí, že to nie je dementná podmienka. (KV v ten istý deň alebo skôr ako DPH.)
    tictac7 je. Jedna z najblbších. ....a ešte to, aj odporúčanie, že aj keď je to v jeden deň, tak najskôr KV, potom DP, lebo oni majú nejaký probléme s priraďovaním To mňa vôbec netrápi, preto všetky dostávajú najprv DP a až potom KV. A nikto ma to nedonúti robiť inak.
      zbaliť

    Odoslala som kontrolný výkaz. Kedy môžem odoslať DP DPH?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.