Zavrieť

Porady

Prenos obrazu plochy notebooku na TV cez wifi

Neviete niekto ako by som mohol prenasat plochu pocitaca (teda aj hry vsetko) cez wifi na TV?


Notebook Asus k50ab
Win 7
TV Philips 4 seria zapojeny na router topcom

Cez allshare viem prenasat filmy a oveazky + hudbu, ale zaujima ma aj prenos ovrazu plochy.
Nemam to ako prepojit kablom lebo to chcem riesit elegantnejsie a aj tak ma notas len vga.

Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ak TV podporuje WiDi tak potrebujes kompatibilny notebook, tj na platforme intel s cenovkou cca 600e
    alebo si najdi na nete nieco o Miracast, ale zohnat nejake naozaj funkcne zariadenie je vcelku problem
    a na hry je to aj tak dost nepouzitelne koli latenciam
    Naposledy upravil mecky : 20.04.14 at 22:51

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Priamo WiFi nedokáže prenášať obraz, ale existujú zariadenia, pomocou ktorých môžeš spojiť bezdrôtovo NB s TV. Je to vysielač a prijímač značky Veebeam. Do NB dáš zariadenie o veľkosti väčšieho USB kľúča a druhú časť - prijímač prepojíš pomocou HDMI kábla s TV. Je to niečo ako bezdrôtové sluchátko, ale na prenos obrazu - monitoru NB.

    Tu máš video, ako to funguje:

    http://vimeo.com/15666337

    A tu si to môžeš kúpiť cez eBay za niečo okolo 70 EUR:

    http://www.ebay.at/sch/i.html?_sacat...fLoc=2&_sop=15
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TRULY Philips 3d 4kova rada. Cudujem sa ze to eate nevymyaleli ked sa da cez wifi zdielat film a plocha nie. Vraj to dokaze jedna rada grafik od Nvidia jtora ma vlastne 4 anteny ale myslel som si ze to za tie dca rojy co ju vynasli uz prenakali aj inac.
    erik555 jedine, ze si to pripojis na TV do VGA + zvuk
    misoft Pokiaľ zdieľaš filmy - to posielaš dáta, ale obrazovka nie sú dáta, je to výstup zo zbernice na GK a odtiaľ na monitor - je to signál, ktorý sa nedá prenášať cez WiFi.
      zbaliť

    Prenos obrazu plochy notebooku na TV cez wifi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.