Zavrieť

Porady

vyrážky

čaute,
pozná niekto účinný recept na vyrážky, teda už len na pozostatky, fliačky, prekryjem ich make-upom ale ked nemám make-up, tak ich vidno, kým sa neopálim.
díky.
Usporiadat
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

sybila3
čaute,
pozná niekto účinný recept na vyrážky, teda už len na pozostatky, fliačky, prekryjem ich make-upom ale ked nemám make-up, tak ich vidno, kým sa neopálim.
díky.
Mno - mám "takého" doma. Tieto fliačky ti "vyzrejú". Určite máš na mysli také do ružova zafarbené a keď je chladno tak to ide až takmer do fialova. Ono to postupne zmizne. Treba dávať pozor, netreba do toho liezť prstami /aj keď to človeka láka/ lebo tam vzniká infekcia, potom to "kysne", ťažšie sa to hojí a zostávajú tebou spomenuté fliačky.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den.
Ja odporúčam na všetky typy vyrážok Čajovníkový olej.Dostať ho kúpiť
v lekárni alebo v drogérii.
3x denne treba natierať na postihnuté miesta.
Ale ozaj to pomáha ja si to stále kupujem.
Pekný den.
Silvia
0 0
iika iika

iika je offline (nepripojený) iika

Na noc a voľný deň Spofagel- cca 140,- Sk v lekárni (sceľuje rany), na vyrovnanie tónu pleti Tónovacia hydratačná emulzia na tvár s OF 20 Visual Perfection od Avon za 179,- Sk.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Pôjdem si kúpiť ten Spofagel. Díky za rady. Počula som že aj nechtík lekársky je dobrý.
0 0
lokok lokok

lokok je offline (nepripojený) lokok

Aj ja mam problematicku plet a same male "fliačky". Kožna mi odporučila collagen, ze to pomoze (sama mi ho predala) . No tie flacky zmizly. Pozri si nasledujúcu stranku. http://www.collagenpoint.com/sk/index.php?go=collagen - ten prvy produkt. Je to sice trochu drachšie, ale dala som sa na to nahovorit. Pleť je lepsia, ale vyražky sa znova objavili. Takze predpokadam, ze vyrážky sú aj zo stravy. Proste nieco to pomohlo.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

lokok
Aj ja mam problematicku plet a same male "fliačky". Kožna mi odporučila collagen, ze to pomoze (sama mi ho predala) . No tie flacky zmizly. Pozri si nasledujúcu stranku. http://www.collagenpoint.com/sk/index.php?go=collagen - ten prvy produkt. Je to sice trochu drachšie, ale dala som sa na to nahovorit. Pleť je lepsia, ale vyražky sa znova objavili. Takze predpokadam, ze vyrážky sú aj zo stravy. Proste nieco to pomohlo.
Čo sa týka Collagenu, vrelo odporúčam, tiež ho mám, je to taký malý "zázrak". Je drahý, to je pravda, ale používame ho na všetko možné, nielen na to, čo je písané na stránke, treba vyskúšať.
A tie vyrážky sú fakt asi aj zo stravy, všetko so všetkým súvisí.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

iika
... vyrovnanie tónu pleti Tónovacia hydratačná emulzia na tvár s OF 20 Visual Perfection od Avon za 179,- Sk.
Aj ja pouzivam dost veci od Avonu. Mozno by sa Ti hodilo toto:- Antibakterialna korecna tycinka - ako make up v ruzi, prekryva a lieci. Alebo Transparentna korekcna tycinka na necistoty - vysusuje vyrazky, leci a zosvetluje scervenanie - kozmetika Clearskin na problematicku plet. Potom tam este maju /ale drahsie/ - Anew Dermatokozmetiku a v nej Intenzivnu kuru vyrovnavajucu farebny ton pleti - na flaky na tvari a zilky. Dava sa to na noc.
:p:p Len sa myslim, ze Tebe by /ako vacsine z nas/ najviac pomohlo - sadnut si na ruky......:p Hlavne - VYDRZAT!:p:p
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

No dnes som si kúpila ten Spofagel, vyskúšam ho a uvidím.
čaute
0 0
zacarovana zacarovana

zacarovana je offline (nepripojený) zacarovana

skus glyco A od issispharmy..je to 12% kyselina glykolova...ale bude sa ti po tom supat pokozka..ale vysledok je uplne skvely
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Kedysi na to bola nejaká zinková masť, ale neviem ako sa to volalo. Miešalo sa to na recept v lekárni.
0 0
nika20 nika20

nika20 je offline (nepripojený) nika20

Ja som mala tiez problem s vyrazkami ale asi mesiac do zadu som zacala pouzivat krem od LOREAL Happyderm a od vtedy sa mi neurobila ani jedna vyrazka. A plet mam super hladku. Je to perfektny krem a stoji len 200 sk. Predtym mi kozna predpisala Zineryt, ten tiez na cas pomohol, ale potom sa mi zdalo, ze som mala vyrazok este viac. Treba skusit ten krem, je super
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

SilviaS
Dobrý den.
Ja odporúčam na všetky typy vyrážok Čajovníkový olej.Dostať ho kúpiť
v lekárni alebo v drogérii.
3x denne treba natierať na postihnuté miesta.
Ale ozaj to pomáha ja si to stále kupujem.
Pekný den.
Silvia
Zaberá aj na pubertiacke vyrážky u 15-ročnej kočky?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ten spofa gel mi nezabral, ale je výborný na rany, synovi som ho dávala na odreté kolená keď v lete padal z bicykla a rýchlo sa mu to hojilo.
Skúsim si kúpiť ten happyderm. Cez leto ked som bola opálená to bolo ok, ale teraz už som zbledla a objavujú sa mi fliačky po vyrážkach. Ked to zatriem s makeupom je to ok, ale chcela by som aj bez makeupu aby to bolo ok.
0 0
TatianaM TatianaM

TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

lokok
Aj ja mam problematicku plet a same male "fliačky". Kožna mi odporučila collagen, ze to pomoze (sama mi ho predala) . No tie flacky zmizly. Pozri si nasledujúcu stranku. http://www.collagenpoint.com/sk/index.php?go=collagen - ten prvy produkt. Je to sice trochu drachšie, ale dala som sa na to nahovorit. Pleť je lepsia, ale vyražky sa znova objavili. Takze predpokadam, ze vyrážky sú aj zo stravy. Proste nieco to pomohlo.


Koľko stojí ten collagen a kde sa dá kúpiť v lekárni?
0 0
Pepaa Pepaa

Pepaa je offline (nepripojený) Pepaa

SilviaS Pozri príspevok
Dobrý den.
Ja odporúčam na všetky typy vyrážok Čajovníkový olej.Dostať ho kúpiť
v lekárni alebo v drogérii.
3x denne treba natierať na postihnuté miesta.
Ale ozaj to pomáha ja si to stále kupujem.
Pekný den.
Silvia

NAozja to poamaha????
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

Mne osobne to moc nepomohlo, ale to záleži od typu pleti. (PS: keď som si ho dala na noc tak som nemohla zaspať. Hrozne ma to chladilo. )
0 0
skoro skoro

skoro je offline (nepripojený) skoro

Ja som bola minule u kožnej a povedala mi, že Avon a Oriflame nie sú vhodné na problematickú pleť. Kázala mi ich vysadiť. Predpísala mi nejaký tekutý púder, nič som nedoplácala a je dobrý. Nanáša sa len večer pred spaním a vydrží ti aspoň pol roka, ak nie viac. Pleť sa mi polepšila.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Aký tekutý púder? Môžeš napísať názov a či sa dá aj voľne kúpiť? Pretože už si neviem sama so sebou rady. Je to nazúfanie. Jedno zmizne, druhé sa objaví,.....
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

skoro Pozri príspevok
Ja som bola minule u kožnej a povedala mi, že Avon a Oriflame nie sú vhodné na problematickú pleť. Kázala mi ich vysadiť. Predpísala mi nejaký tekutý púder, nič som nedoplácala a je dobrý. Nanáša sa len večer pred spaním a vydrží ti aspoň pol roka, ak nie viac. Pleť sa mi polepšila.
...Nemôžem s lekárkou súhlasiť. Tak ako v drogérii či lekárni sa treba poradiť s výberom správnej kozmetiky, tak isto u týchto kozmetických výrobkov záleží najmä od správneho výberu. (nanešťastie si väčšina ľudí vyberá iba podľa ceny alebo natrafia na poradkyňu ktorá nie je ochotná poradiť a ide jej len o objednávku. Poznám kožnú ktorá povedala pacientke s kožnou reakciou v blízkostí očí, aby sa radšej nekrémovala keď nevie čo jej na pleť robí zle...a spolu sme prišli na to, že u nej bol problém veľmi jednoduchý - nesprávne si nakrémovala ruky a pretrela si očká...a reakcia bola na svete)

Je tu niekde spomínaný čajovníkový olej z lekárne - oriflame ho má obohatený aj o manukový olej - ten je vhodný na čokoľvek - napríklad kútiky, nádcha, zápaly stredného ucha... Aj čajovníkový olej z Justu je dobrý.

Poznám kopec ľudí, ktorým z lekárne či z drogérie kozmetika nesadla...a po správnom výbere a správnom postupe oriflame "znesú". Oriflame tiež má čajovníkový hojivý roztok, tiež vyššie spomínanú antibakteriálny korektor (tyčinka z jednej strany zelená, z druhej telovej farby).

...Pár otázok na zadávateľku témy: Ako sa staráš o svoju pleť? Čo používaš na pleť ráno a čo večer?

Väčšina problémov na pleti vzniká nesprávnou starostlivosťou, alebo výberom kozmetiky.

V prvom rade odporúčam píling (u mastnej pleti 2x do týžňa) - ten nielen odstráni odumreté bunky,vyhladí a farebne vyrovná pleť (ale to neočakávaj že hneď po prvom použití budú fliačky preč), jemné vrásky zmiznú... Píling používame ako druhý krok medzi čistením a tonizáciou, na mokrú pleť nanesieme malé množstvo pílingu vhodného pre náš typ pleti a jemnými ale rýchlymi pohybmi dôkladne vypílingujeme pleť - vynechávame oči. Je dobré prepílingovať si aj pery, nebudú tak praskať, tvoriť sa kútiky... Dôkladne opláchneme, následne pleť tonizujeme a ošetríme krémom...
Naposledy upravil LubicaN : 23.05.07 at 08:29
0 0
medved medved

medved je offline (nepripojený) medved

Moja dcéra má podkožné akné, taký tvrdý útvar, ktorý sa jej sfarbuje až do fialova. Kožná lekárka jej predpísala Dalacin T. Má niekto s týmto prípravkom skúsenosti ? Alebo popr. vieto niečo poradiť ? Ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať