Zavrieť

Porady

Môže študent do 18r. na DBPŠ odpracovať 5 dní v týždni hodinu denne a v pondelok a utorok bude mať voľno?

Ahojte poraďáci, chcem sa s vami poradiť a opýtať sa Vás, či je možné aby som zamestnala študenta do 18r na dohodu o BPŠ tak, že v pondelok a utorok bude mať voľno a ostatné dni odrobí 1 hod denne ako výpomoc? V tomto prípade by platilo, že by som brigádnika nemusela prihlasovať a odhlasovať, ako keby robil len cez vikendy, ale neviem, či to môže tak byť. Viem, že u brigádnika nad 18r by nemal byť problém ale do 18r. si nie som istá.
6 komentárov     zbaliť
veronikasad kolko (do 18) má rokov ? Akú prácu bude vykonávať ?
kubkokubko prepáč samozrejme upresním má 16 rokov a bude vykonávať pomocné práce v stánku s rýchlym občerstvením. Umývanie riadu, krájanie zeleniny. Príležitostne ak bude veľa ľudí by pomohla personálu s predajom zmrzliny.
veronikasad Má skončenú povinnú školskú dochádzku ? Ktorý ročník navštevuje ?
kubkokubko končí 1 ročník strednej školy, takže myslím, že keď skončí školský rok, tak by mala mať ukončenú povinnú školskú dochádzku,nie? Ja som chodila este do osmičky tak teraz neviem na 100% ako to je. Tak najneskôr 1.7 by mohla nastúpiť? Alebo aj skôr? Dakujem za radu Veronika
veronikasad Povinná školská dochádzka končí 31.8. - cez prázdniny by ešte nemal pracovať.
kubkokubko veronika dakujem za odpoved a to do skončenia povinnej školskej dochádzky, teda do konca prázdnin študenti 1 ročníka nemôžu vôbec brigádovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    kubkokubko Dakujem vám za váš čas a cenné informácie, v živote by ma nenapadlo, že takéto niečo platí, ked sa mi ponúkajú kadejakí školáci zo ZS na brigádu, že už brigádovali v reštauracii, tak asi na cierno alebo neviem.... Už som o brigádnikoch pod 18r študovala ZP viackrát, ale pochopila som to až vďaka vám. Ešte raz vďaka

    Môže študent do 18r. na DBPŠ odpracovať 5 dní v týždni hodinu denne a v pondelok a utorok bude mať voľno?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.