Zavrieť

Porady

Vybarvenie riadkov

Ahojte

Potreboval by som aby mi niekto poradil s vybarvením tých riadkov na zeleno, kde v stĺpci "Dátum" za celý mesiac - sú utorky a piatky. Teda vybarviť riadky s utorkami a piatkami za celý mesiac (viď príloha).
Príloha je ako mesiac Apríl. Keď si dám v nej vytvoriť nový hárok s názvom Máj, znovu musím utorky a piatky "prerábať" na zeleno, pretože sú v Máji na iných riadkoch ako boli v Apríli.

Nešlo by to spraviť tak aby sa v každom novom hárku / mesiaci utorky a piatky "zazelenali?
Dokument je v Libre Office Calc SK, verzia. 4.2, ale neviem si poradiť s pridaním súboru vo formáte *.odt sem na poradu, tak som to skonvertoval do *.xlsx.

Pekný večer, Števo.
Naposledy upravil Stevo5 : 29.04.14 at 12:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V Exceli to ide cez podmienene formatovanie.
    Das si format bunky zeleny, ak je weekday podla nastavenia systemu 3 a 6 alebo 2 a 5
    Stevo5 Ivka, vyskúšam túto možnosť v LibreOffice. Je tam tiež možnosť podmieneného formátovania, neviem ešte aké to má možnosti. Ale ďakujem za návod

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.