Zavrieť

Porady

Sifon v sprchovom boxe - zapojenie

Dobry den, pred nedavnom mi jedna bratislavska firma rekonstruovala byt a viac veci je urobenych hrozne. Co si myslite o tomto zapojeni odtoku vody zo sprchoveho boxu? Do vodoinstalacie sa nevyznam. Dakujem za nazor.
Naposledy upravil Jano Janus : 02.05.14 at 15:14
odtok.jpg  
IMG_20140502_154137---kopie.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ....moj názor....že by som si to dala prerobiť...nedáva mi to logiku...prečo je to takto?...

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Ani ja sa do odpadového potrubia nevyznám, ale logika mi hovorí, že ten husí krk tam nepatrí, je zdeformovaný a otočený, možno sa to dalo nejako vyskladať pomocou odpadových tvaroviek a rúrok, aby to vošlo, ale toto mi pripadá, ako keby sa niekto pravou zlomenou rukou škrabal na ľavom uchu. Bude to za chvíľu zapchaté a smradľavé. Reklamuj to.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j toto sa dá nazvať, že "aktívny sifón"....majitel ho bude stále aktívne čistiť...hrozné!
    Jano Janus Reklamacia v ich pripade je bezpredmetna, nakolko sa s nimi nie je mozne dohodnut na nicom, peniaze od nich nedostanam a o opravu z ich dielne radsej ani nemam zaujem.
    lujza.j skús sa tu opýtať nick:lapejko...či nemá cestu do BA, alebo niekoho....
      zbaliť

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    "Majster" to zjavne odflákol. Pri použití tvaroviek by musel zarozmýšľať. Navyše vsuvka napojená na sifón je zrejme bez gumičky
    taiko To bude asi taky majster, ktoremu ked povies, aby prerezal nerezovu trubku, tak Ti povie, ze nerezova trubka sa predsa nereze, kedze je nerezova

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Ty a nebolo by dobre zverejnit meno tej firmy, aby uz nikde nikdy nerobila rekonstrukciu bytu?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j tai...základ je žiadna firma z BA...inak pán o tom predpokladám nevedel, ale vznikol asi teraz problém /smrad-neodtekala voda/kukol cez "montážnu kachličku"a
    Jano Janus S touto firmou boli same problemy a rozisli sme sa v zlom. Reklamacia v ich pripade je bezpredmetna, nakolko sa s nimi nie je mozne dohodnut na nicom, peniaze od nich nedostanam a o opravu z ich dielne radsej ani nemam zaujem.

    Firma sa vola BECRUX GROUP s.r.o., Dulovo námestie 8/896 Bratislava 821 09 a majitel pan Marcel Polyák. Velmi zla volba.

    Ak mate niekoho skutocne sikovneho odporucte mi prosim vodara na opravu tohto "bordelu". Dakujem.
    taiko tak uz som tu firmu trosku spropagoval na porade http://www.porada.sk/t242988-zle-nek...ml#post2542055
      zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška
    Možno by sme mohli zasúťažiť o fušerinu roka, prvá cena by bol právny servis pre postihnutého prispievateľa na vymoženie spôsobenej škody...

    :JanoJanus - asi by som pohľadal nejakého živnostníka zameraného na opravovanie po "majstroch", týchto páchateľov by som si už do bytu nepustil.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jano Janus Myslim, ze by som v tejto sutazi jednoznacne vyhr vyhral.

    Este som pridal jednu fotku, je to na nej lepsie vidiet.
    lujza.j pomoc
    taiko kokso, tak ta druha fotka je cista katastrofa. Uz som vutvoril temu aj o nich, tak dufam ze uz sa ziadny ludia nedaju nachytat takymito "majstrami"
    Ing. Ľubomír Janoška Pod tým článkom sa dá diskutovať,
    neberiete to ako hodenú rukavicu?
    misoft No druhá fotka - jednoducho "nádhera" :O - kua, šak to ti tam ani poriadne neodteká a smrad jak v opičárni musí byť....
      zbaliť

    meenko je offline (nepripojený) meenko

    meenko
    hrozne to by som im dal reklamovat okamzite a napojil na priamo ziadne flexi hadice ktore sa upchavaju a zadrziavaju spinu ,smrad odflaknuta robota
    Spolocnost Becrux Group s.r.o. nikdy nepracovala pre klienta Jan Janus a distancuje sa od tejto temy, pretoze mame za to, ze je vykonstrulovana. Dalej vyrazne ziadame o vymaz tohto prispevku, pre jeho dalsie sirenie! BG
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bjuty smis a pre koho ste tú otrasnú fušerinu robili ??
    lujza.j .....na nete vsetci funguju pod skutocnymi menami...pan isto chodi kontrolovat...po svojich pracov.-firmach co pre neho robia...ci je vsetko na poradku....asi tak ze túdle
    Chobot Príspevok sa ďalej nešíri, je len zverejnený. Dnes je bežné, že klienti píšu recenzie na firmy - svojich dodávateľov, hotely, reštaurácie či produkty. A to nielen pozitívne, ale aj negatívne.

    Preto nevidím dôvod na vymazanie daného príspevku. Je to len prezentácie vášho diela.
    vlado 33 A revízne dvierka ti splavili na konci toho tunela? Pokiaľ tam nie sú iné, len tak vodára nezoženieš. Bude asi menšia búračka nasledovať.
    lujza.j saxana to istí
    vlado 33 Bude to nem dobrá poprava.
      zbaliť

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Mňa by zaujímala reakcia machra, čo to zapájal, keby sa dostal do diskusie o zachytávaní špiny vo flexihadici. Inak takýto prístup poznám u mnoho "odborníkov", lebo on to robí už dlhé roky a ešte poblém nebol... Jeho istota správneho napojenia ho posiluje v tom, že aj doma to tak má.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft No s Pánom Bohom.......
    mafo2253 opytam sa : zapajal uz niekto z vas sprchovy box?nechcem tymto obhajovat pana co toto robil,ale : miesta pod vanickou je len tolko,ze ja ,napriek tomu,ze mam tenke rucicky,ich tam ledva napcham,zapojit to napevno,prakticky nemozne,flexihadica je potrebna kvôli manipulacii s boxom,inak snim ani nepohnete.ale faktom je,ze sa to dalo zapojit aj krajsie
    lapejko existuje šedá HT/PP flexibilná rúra DN 50 aj 40, Baumax alebo Hornbach by mohli mať, je to taký bezpečný kompromis...
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    A za toto dostali zaplatené ?
    Jano Janus Bohuzial, ano. Zveril som svoj byt do ruk nespravnej firme a mojou chybou bola nedostatocna kontrola odovzdanej prace. Hadal som sa s nimi pernamentne, ci uz koli krivej podlahe, zle vykachlickovanej stene, kachlicky na zem chceli davat na povodne kachlicky - skoro ma jeblo. Ak by som mal vsetko sledovat co robia, musel by som si zobrat mesiac dovolenku a byt tam s nimi. Kedze som bol casovo zaneprazdneny, tak som dopadol takto. Nove a nove chyby nachadzam postupne. Urcite sa vyhnite firme BECRUX GROUP s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.