Zavrieť

Porady

Zriadenie pohostinstva s výdajom stravy

Dobrý deň chcel by som sa spýtať na úskalia ktoré ma čakajú. V najbližšej dobe plánujem zriadiť prevádzku pohostinstva s tým že v určitej dobe sa budú vydávať desiatové polievky a v neskorších hodinách rôzne údeniny a syry. Samozrejme priestor nefajčiar soc. zariadenia podľa predpisu + vozičkár. Predpokladám že budem potrebovať HACCP ale v danej prevádzke neplánujem zriadiť kuchyňu len výdajňu to jest ohrevný pult. Desiatové polievky som chcel riešiť buď cez dodávateľa alebo v súkromnej kuchyni.... je to vôbec možné? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    a čo tak trošku prehrabať poradu - tém na podnikanie v pohostinstve je tu po.... aj trošku.
    adrian234 Ďakujem Vám veľmi pekne za reakciu aj keď je na dve veci... poprosil by som Vás link na pohostinstvo alebo krčmu s ponukou desiatových polievok prostredníctvom dodávateľa... Inak Vaša reakcia bude fakt len o ...

    Zuzka115 je offline (nepripojený) Zuzka115

    Zuzka115
    Ano je to mozne ale potrebujete mat na to haccp system, sanitacny poriadok a prevadzkovy poriadok...Viem pomoct

    Zriadenie pohostinstva s výdajom stravy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.