Zavrieť

Porady

OLYMP - zadávanie kratšieho pracovného času.

Zamestnanec bude pracovať na kratší pracovný pomer - 5 dní
v týždni 1 hod. Ako to treba zadať v programe OLYMP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Veronika, kratší pracovný čas zadávaš v personalistike - pri tvorbe pracovnej zmluvy. Pri úväzku, ktorý píšeš skús naniesto plný prepísať 0,125%.
    Rovnako si pridaj nový pracovný kalendár, kde 8 hod. denne opravíš na 1 hod. denne.
    Naposledy upravil veronikasad : 13.05.14 at 19:06 Dôvod: oprava úväzku
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    VERONIKA6 Veronika, skúšam to tam zadať, prepísať to nejde. Sú tam možnosti a tie sa nedajú meniť. Opravila som kalendár a v pracovnej zmluve mi vypisuje, že dĺžka pracovného času je 10 hod. týždenne.
    veronikasad Veronika, skúšala som 1/8, opravilo to 0,125 - to by malo byť správne.
    henrieta18 Treba Zadať v pracovnom pomere v type úväzku 0,125 a následne v pracovných kalendároch pridať nový, zadať názov, napr. čiastočný uväzok a potom Ti pôjdu zmeniť aj hodiny (počet prac. hodín denne).A malo by to byť O.K. teraz som to skúšala nahodiť
    VERONIKA6 Veronika ďakujem, podarilo sa, je to v poriadku. Môžem ísť kľudne spať. V práci robím na softipáckom programe a teraz som začala robiť synovi na OLYMPE, tak sa učím.
    VERONIKA6 Henrieta18 tiež Ti veľmi pekne ďakujem.
    veronikasad Veronika, neviem skade si. Kros teraz robí bezplatné školenia, aj na OLYMP. Pohľadaj na ich stránke a ak sa ti dá, choď. Idem tiež.
      zbaliť

    OLYMP - zadávanie kratšieho pracovného času.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.