Zavrieť

Porady

Poškodená dialničná známka.

Vratenie vymazanej otazky

Text Changes
-
Pri prelepovaní známky pri kúpe nového auta, sa mi poškodil holografický prvok. Pomocou utierkysom známku prrilepovala na sklo a on sa doslova skoro zmazal. Ak máte niekto skusenoť,či je platná takáto známka aj kontrolným kuponon. Dajte vedieť. Alebo musím kúpiŤ novú?
Naposledy upravil arizona : 16.05.14 at 20:32
7 komentárov     zbaliť
jslancik a päťstovku si ešte neskúšala kopírovať? tiež sa spýtaš, že máš asi zlú kopírku, keď nevie skopírovať všetky ochranné prvky
bodliak A nálepku STK a EK si neprelepíš na nové auto ?
jslancik vráť to láskavo naspäť, vymazávanie tu nemáme radi, a nemá zmysel (admin to vráti naspäť)
liluka nech vráti. Vaše pichlavé reči si nechajte pre seba. Ja som chcela poradiť a nie provokovať. Ja som neni žiadny šmelinár ani podvodník. Tak si tie reči nechajte!
jslancik normalne som sa ti svojím spôsobom ospravedlnil, ak sme ťa nesprávne pochopili. Ale ak sme ťa pochopili správne, tak žiadne ospravedlnenie neplatí. A rozčuľovať by si sa nemala.
avalik a ta utierka ti bola na co pri lepeni nalepky?
liluka bolo vlhké sklo, a bolo ho trba utrieť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Výmena diaľničných nálepiek

    Formulár žiadosti o výmenu diaľničnej nálepky nájdete tu: žiadosť o výmenu nálepky.

    Výmena diaľničných nálepiek sa uskutočňuje denne v čase od 8.30 - 14.00 hod. (v prípade potreby je možné dohodnúť si iný termín). Diaľničné nálepky sa vymieňajú osobne na vysunutom pracovisku NDS v Bratislave, na adrese Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Polianky 19, 841 01 Bratislava (areál Dekra STK) alebo nami požadované doklady môžete zaslať poštou na adresu Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Mlynské Nivy 45, 821 09 Bratislava. Pri osobnej výmene je potrebné dopredu sa objednať, a to buď telefonicky alebo e-mailom.

    http://www.dialnicnenalepky.sk/vymena-nalepiek

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    zas sa dozviem niečo nové... Prečo by mala byť diaľničná známka prenosná z auta na auto? A ako riešiš evidenčné číslo napísané na kontrolnom kupóne? Pravdepodobne nemáš rovnaké EČ ako na predošlom aute.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Aha ...fakt .

    EČV je neprenosné ...to je už iná káva .

    Takže kúpa novej nálepky .
    liluka Ale ja som ešte nemala vzplneneé EĆV.
    bodliak No tak si si ich mala tiež preložiť zo starého auta...
    ivka70 Riesitelne musi byt aj to,
    prenos zo skla na sklo prirozbitom prednom skle na tom istom aute a aj prenos z toho isteho auta z jednych na druhe evidencne cisla - napr. pri kradezi evidencnych cisel ....
    jslancik ale nie pri kúpe nového auta. To by inak vyzeralo...
    Rozbité čelné sklo snáď rieši odkaz, čo dal buchač. Pri krádeži EČ je o tom policajný záznam, ktorým to môže byť podmienené.
    ivka70 pri kupe noveho auta urcite nie
    Edge samozrejme prenos dialnicnej znamky pri vymene celneho skla je povoleny.Robia to standartne na miestach kde menia celne skla.Sam som tuto moznost vyuzil
    liluka nie je. Ja to dobre viem. Ale všeličo sa nesmie a robí sa. Ty si ešte v živote neurobil nič, čo sa nesmie? A prečo by som nemala vzužiť to za čo som zaplatila.
    jslancik dievča, nie je mi jasné, akú situáciu riešime. Lebo z tvojho nie úplne jednoznačného vyjadrenia sme väčšinou pochopili, že si "prelepovala" známku - teda zo starého na nové auto. Ale možné je, že si myslela prelepovanie NOVEJ známky z pôvodného miesta na fólii na okno nového auta. To by bol samozrejme obrovský rozdiel. Potom by boli naše srandičky neopodstatnené.
    liluka Ano , čo tu vlastne riešime Či by to bolo tak alebo tak,ten hologram má byt stáli , lebo po pretretí handričkou takmer sa zotrel. Takže známka sa znehodnotila.
      zbaliť

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    ...spýtala by som sa priamo na dopravnej resp. diaľničnej polícii, či je to akceptovateľné a budeš mať istotu. Môže Ti niekto povedať že áno, no polícia sa bude na to pozerať inak.

    Edge je offline (nepripojený) Edge

    Edge
    znamka bez hologramu je samozrejme neplatna.Tak isto je nelegalny prenos dialnicnej znamky z jedneho auta na druhe.

    Poškodená dialničná známka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.