Zavrieť

Porady

poskytovatelia internetu - rada

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu ohľadom výberu poskytovateľa internetu a programu internetu. Doteraz som mala internet od slovanetu, avšak som s ním nespokojná a chcela by som ho zmeniť. Žiadne špeciálne požiadavky nemám, som klasický používateľ (čítanie stránok, návšteva mailovej schránky, sociálnej siete. Sem tam niečo stiahnem a to väčšinou dokument. Hlavne by som ho chcela neobmedzený, aby som nemusela strážiť každé kliknutie. V dome máme aj optiku. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zubrienka181 že vraj máme telekom aj orange
    erik555 https://www.orange.sk/salespad/home/...nu_internetatv .............. http://www.telekom.sk/osobne/magio-internet/
    zubrienka181 ďakujem, toto som si pozrela, len sa v tom moc nevyznám a hlavne, čo by bolo lepšie? napríklad aj aké má kto skúsenosti s danými poskytovateľmi, ktorý má menej výpadkov, popr. ako sa stavajú k riešeniu problémov a pod. keď som nahlásila chybu slovanetu, tak chyba bola vždy u mňa.
      zbaliť

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Ja mám optiku od Orange-u. Výpadky žiadne, rýchlosť dobrá (mám papierovo 100/10, ale v skutočnosti to beží na 100/100). Operátora som doteraz kontaktovať nemusel a to som u nich už asi 6 rokov.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mecky toto mozem potvrdit, optiku od orange mam tiez uz asi 5rokov a absolutna spokojnost, vypadky ziadne (iba raz, ale to im vtedy neslo pol slovenska), vyborna rychlost,
    k problemu sa orange stavaju ako kazdy velky operator, teda podla momentalnej nalady, a velmi zalezi aj na koho natrafis pri staznosti, ked sa to posunie vyssie
    subjektivne su v orange ustretovejsi ako v telekome (dsl linku som mal od oboch, tam bolo obcas treba nieco riesit)
    zubrienka181 Ďakujem veľmi pekne za info
    srska 100/10 a púšťajú ti 100/100 ? ak áno porušujú predpisy. vo swane s tým urobili poriadok pred cca rokom. aj ja som mal podobné rýchlosti. rok striktne dodržujú down/up podľa prg
    Chobot Mal som záujem o ten rýchlejší internet, ktorý teraz majú - 250/100, no povedali mi, že som ešte viazaný 1 rok. Ale keď mi pozeral operátor profil, povedal, že veď teraz mám 100/10, ale že mám pustený 100 upload.

    Rýchlosti pri meraní testami mi ale dosajujú maximálne iba 50 pri downloade a 25-30 pri uploade. Takže neviem, či by som niečo získal službou 250/100.
    mecky tiez mam 100/100 a realne rychlosti okolo 95/95 priamo z kabla, router v ceste to samozrejme trosku spomali
    zmluva je na 100/10 ale sa mi zda ze tu sa ta rychlost zdvihala na zaklade akehosi vernostneho bonusu, popravde ako koncovemu zakaznikovi mi to je vcelku jedno aky je dovod
    zubrienka181 ďakujem za rady
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mozeme ti radit hociakeho poskytovatela, ked nevieme, kde byvas, kto je najvyhodnejsi v tvojom okoli
    Tu si mozes pozriet,ake mas moznosti http://www.porovnat.sk/?gclid=CJz847...FUn4wgodb2kAGg
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zubrienka181 Ďakujem za informáciu. Som zo Senice. Skúsila som ten link a na moje prekvapenie som ani nevedela, že nejaký radiolan a tec-net tu poskytuje svoje služby.
    mecky ako pozeram tak radiolan aj tecnet poskytuju internet bezdrotovo, osobne by som sa tomu ak je ina moznost vyhol.
    zubrienka181 ďakujem
      zbaliť

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    V čase keď mi zapájali internet iná možnosť ako ADSL pre mňa neexistovala. Teraz síce tiež nemám veľmi na výber, ale ADSL to nebude isto - iste.

    poskytovatelia internetu - rada

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.