Zavrieť

Porady

problemy so zvukom

ahojte, mam NB Asus A550C a mam problem so zvukom v pesnickach sa mi deje to že ked spevak spieva tak je to nejako potlačene melodiou alebo tak nejak to iste sa mi deje aj pri hrach. Skušal som to nejako v nastaveniach ale marne ... zabudol som dodať že sa mi to deje aj ked mam sluchadla aj ked ich nemam... pomožte pls
Naposledy upravil Dav : 24.05.14 at 21:54
6 komentárov     zbaliť
jan83 Ahoj,
začalo to robiť kedy? Niečo si inštaloval? Niečo si robil?
Erik Marodi začalo to cca pred tyždnom inštaloval som jedine drakensag
jan83 Skús nájsť, či nemáš niekde ekvalizér. Ak máš stiahnuté stredy, môže sa to takto prejaviť. Ak nie, skús nájsť bod obnovy, a skús obnoviť PC na dátum, kedy vieš, že bolo všetko OK.
Erik Marodi cw nemal som teraz pristup na pc ... našiel som ten ekvalizer ale neviem ho jejak spravne nastaviť maš nejake svoje overene nastevenie toho ekvalizeru ? momentalne mam všetko v trede
jan83 Nechaj v strede. Tak potom ten "system restore", alebo odinštalovať a znova nainštalovať zvukovú kartu. Vyber si, čo ti je jednoduchšie
jan83 Prípadne môžeš odinštalovať ovládače zvukovej karty, a nainštalovať nanovo - dostaneš sa do výrobných nastavení.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.