Zavrieť

Porady

Vypoved pocas PN v zamestnani (v skusobnej dobe)

Obdrzal som postou skoncenie pracovneho pomeru v skusobnej dobe od zamestnavatela. Kedy mam kontaktovat urad prace? Plati aj teraz nahlasit sa do siedmych dni od skoncenia pracovneho pomeru? Alebo hlasit sa az po skonceni PN.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Na úrad sa môžeš ísť zaevidovať až po skončení DPN. Počas DPN Ťa nezaevidujú.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ondreus plati do 7 dni?
    kopretinka PO SKONČENÍ PN
    Tweety Platí. ALe u Teba po skončení DPN.
    ondreus treba doniest potvrdenu kladenku od lekara? alebo nieco dostanem zo socialnej poistovne? cim sa preukazujem, vypovedou a este cim?
    Tweety Kde chceš odniesť kladenku? Tú zanesieš do SP, ak máš nárok na nemocenské SP ho vyplatí. Na ÚP donesieš doklad o skončení PP, ZL.
    ondreus ZL co znamena? ako bude vediet urad prace ze som PN?
    Tweety a načo by mal vedieť? čítaj, čo som napísala, ak si PN, nemôžeš sa ísť evidovať.
    ondreus tiez pravda oni s tym nic nemaju, dolezite ze stat plati zdravotne poistenie.
    este ma zaujima, zdravotnu poistovnu UNION som neinformoval ze som PN, trebalo? Som od 24.5.2014 PN.
    Tweety ak si už bol PN počas PP, tak zamestnáv. nahlási začiatok DPN
      zbaliť

    Vypoved pocas PN v zamestnani (v skusobnej dobe)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.