Zavrieť

Porady

Tučepi - vila Nela

Chceme si zaistiť ubytovanie vo vile Nela Tučepi, ak tam niekto z vás bol ubytovaný, prosím o info, či nie je ďaleko od promenády, obchodov, kaviarničiek... jednoducho či nie je "odrezaná" od denného aj nočného života, či je z izieb výhľad na more... - vaše skúsenosti. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    toto ? http://www.vila-nela.com/




    adresa:Ekonomija...
    pozri kde to je na mapke....




    tu máš foto nela v lavo hore...tolko od pláže....



    Naposledy upravil lujza.j : 08.06.14 at 20:48
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    j.a.n.k.a Áno, presne táto vila, mám to cez stránky prelúskané, ale práve o to ide, na internete to vyzerá celkom slušne /vzdialenosti,...../, len či je tomu naozaj tak... Tučepi nepoznám, preto prosím o osobné skúsenosti... A ďakujem.
    lujza.j v tučepi som bola raz a stačilo...ale 100 ludí 100 chutí...
    lujza.j doplnila som
    j.a.n.k.a Trošku preplnené Prečo sa Ti tam nepáčilo?
    lujza.j more tam je pekné,aj Biokovo má čo do seba...inak tam nič nieje....iba pláž. mega preplnená.....obchodíky z balkánskymi vydriduchmi...čo predávajú osušky,magnetky.... turistická zmrzka,dva markety....a reštiky.....
    ale slovač to tam miluje....ak najdem ešte nejaké výpovedné fotočky prilepím ti....potom na pláž určite dalej od hotela Alga....smrad jak v rici.....
    alaya1 ak ides cez sezonu, tak sa priprav na to, ze na plazi budes citit telo cloveka, ktory lezi vedla teba a to v lepsom pripade, ze rano o cca 6.00 si na plaz odnesies osusku, inak bez sance na miesto. je to cele takto na Makarskej.
    Peggynka Čo tam majú-balkánske metre?V prospekte v štyroch jazykoch je to 100m od pláže a česky-150m.Premeraj to tam...
    j.a.n.k.a )) Inak ja sa celkovo Chorvátska bojím, ale doma ma manžel presviedča... tak neviem, čo urobiť. Ja mám rada tak trošku ruch okolo seba, nočný život /len sa poprechádzať, nevymetať bary.../ a tu sa bojím nudy a malej preplnenej pláže. Tak preto sa pýtam skúsených, či sú to len moje dojmy...
    lujza.j ak to je poblíž velmi hotela alga...tam sa točia autobusy....a ked majú dlhšie naštartované....tak nič moc...
    lujza.j HR sa nemáš prečo báť...len si treba najsť to svojea každý má tie svoje kritéria .....
    j.a.n.k.a Veď to hľadanie, v Chorvátsku sa vôbec ale vôbec nevyznám, ja mám strašne rada Španielsko a všetky jeho ostrovy... to je pre mňa raj. Chorvátsko sa mi zdá nudné. A nie je zrovna s cestou a stravou najlacnejšie, tak aby som neľutovala, že som sa dala presvedčiť.
    lujza.j Ja nelietam som bojko...v Hr som "doma"ale iba moj Zadar a okolie tam aj sama...a potom mam psa,takze i s nim....tak skus ostrov....neviem kolko mas rokov...ci party bary....alebo najdi dedinu pri vacsom meste...kde vecer zbehnes na sladeled a kafíću...
    alaya1 Ked neides v hlavnej sezone, ale v juini, cí septembri, tak aj Tucepi su fajn. cez hlavnu sezonu hlava na hlave. Ale rusno mas zabezpecene. To iste Baska voda a okolite strediska.
    Chorvatsko je krasna krajina, nudna nie je vobez, ak chces viac popozerat odporucam portal www.orbion.cz, tam sa mozes vela dozvediet o jednotlivych strediskach, su tam aj diskusie cestovatelov.
    lujza.j Ja som tam bola v sept.a bolo to tam na husto....De dochodcovia viedli....chrapali na lehatkach...
    Julia63 nuda tam rozhodne nie je.
    V sezóne síce hlava na hlave...
    Pláž je síce užšia ale dlháááááááá. Môžeš sa prejsť, chodiť na pláž smer Makarská alebo smer Podgora . Večer skočiť do týchto stredísk (chodníčkom).
    Jeden deň výlet na Biokovo (sv. Jure), krásne výhľady. Treba skúsiť. Všetko má svoje pre a proti. Tučepi a celá riviera má krásnu prírodu.
    Môžeš ísť na Brač, Hvar, pochodiť ich, okúpať sa tam. Vidova gora a Zlatni rat ... krásne miesta.
    Bola som v Tučepi viackrát a určite by som im nepovedala nie :-).
    a čo sa týka ubytovania, odporúčala by som napr. na ulici Kamenna , v smere na Podgoru
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.